Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Alooo kompani chcę samodzielnie wydobyć mirystycynę z gałki i proszę o pomoc kogoś kto już to robił i ma patent jak to zrobić wiecie mam na myśli jakieś masełko olejek albo jak nie rozpuszcza się w tłuszczu to może nalewka itp itd i proszę o takie informacje i tak dodatkowo w jakiej temp. Ta substancjia się niszczy w czym się rozpuszcza w czym nie i takie tam kurcze krucyfiks [emoji39]
  • 14 / 3 / 0
mirystycyna trudno rozpuszcza się w alkoholu (etylowym), za to łatwo w ksylenie i toluenie. Sprzedaje się je jako rozpuszczalniki do farb. Parują powyżej 110,63 °C, a mirystycyna ma ponad dwa razy większą (276 °C). Opisują ją jako "oleistą ciecz" :P Tu cóś jest jeszcze https://www.youtube.com/watch?v=-QpYCKEiKDw
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.