3-metylo-2-(para-tolylo)morfolina
4meth penmetrazyna.
Nowa substancja.
Podobno dobra.Jak wroce do domu wrzuce wiecej inf, chyba ze ktos ma niech uzupelni.
Czy dałoby to radę zrobić w reakcji 2-bromo-4-metylopropiofenonu (głównego półproduktu sławnego ketona) z 2-aminoetanolem ( w czym to wykonać, toluen czy lepiej eter),następnie redukcję NaBH4 grupy ketonowej do -OH w powiedzmy metanolu, na koniec połączenie grupy beta-hydroxy z terminalnym OH aminoetanolu przy pomocy na przykład H2SO4 (dehydracja) tworząc eter czyli wspomnianą 4-MPM.
Proszę doświadczoną osobę o odpowiedź, czyżby starzy producenci 4mmc znaleźli ciekawszy, legalniejszy sposób wykorzystania ich bromo-półproduktu? :D
Wogóle jestem ciekaw jak działa ta cząsteczka. Widziałem gdzieś ze amerykańce badź francuzy robili ten związek ale dane tabelaryczne niewiele mają do rzeczywistości - kto testował proszę o opis.
Pozdrawiam!
rimus pisze:Witam.
Czy dałoby to radę zrobić w reakcji 2-bromo-4-metylopropiofenonu (
04 lutego 2016The Bill pisze:Sprawdz maila, mogę podesłać Ci drogę syntezy.rimus pisze:Witam.
Czy dałoby to radę zrobić w reakcji 2-bromo-4-metylopropiofenonu (
Sporo eufori i nawet ale dopiero sniff 150 i 50 mg w energolu dalo pazur ,szczypie sniff jak 3-FPH nawet dluzej.
Dostalem trzy zwiazki
Jeden ten co u gory
Drugi H3CS na 4 podstawniku,
I trzeci fluor na 4 podstawniku.
Jutro sprobuje Fluorowki,H3CS Metylothio takie dziwaczne dobre ale :kotz:
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
„Lewe” recepty na opioidy i środki odurzające w paczkach
Prokuratura w Nowym Targu prowadzi dużą sprawę. Lekarz wystawiał „lewe” recepty na leki opioidowe, a ksiądz był jednym z odbiorców środków odurzających. To jedni z wielu zatrzymanych do sprawy osób. Nowotarska prokuratura prowadzi śledztwo, które dotyczy zatrzymanych z czterech województw, a także przerzutu środków odurzających za granicę.
Rewolucja w Amsterdamie? Chcą zakazać sprzedaży marihuany turystom
Władze Amsterdamu chcą ograniczyć "turystykę narkotykową" i rozważają zakaz sprzedaży marihuany osobom bez meldunku w Holandii. Pomysł budzi jednak sprzeczne reakcje wśród polityków i przedsiębiorców.
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.
