Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 95 / 3 / 0
Witam. Jaką powinienem prowadzić dietę w dniu, w którym biorę kodeinę? Biorę ją 2/3 razy za tydzień(wyszedłem w ciągu, zdyscyplinowałem się, skręt zniknął i przyzwyczaiłem się do tego.. :P)
Bardzo mi zależy by ktoś mi w tym pomógł, dlatego proszę o wskazówki. :)
Uwaga! Użytkownik CherubAnatema nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 618 / 97 / 0
Wdupiasz kodeinę 2/3 razy na tydzień (czyli prawie co drugi dzień) i uważasz, że wyszedłeś z ciągu? %-D Nosz kurwa Ty to się zdyscyplinowałeś, szczyt samokontroli %-D Skręt zniknął bo ciągle wdupiasz kodę kolego, jesteś w ciągu a skręt to dopiero nadejdzie, jak zechcesz rzucić.

Teraz pytanie, czy szukasz diety, która zoptymalizuje jakość działania kodeiny podczas regularnego jej zażywania, czy która zminimalizuje negatywne efekty uboczne dla zdrowia związane z zażywaniem sulfagówna (zakładam, że thiocodin).

Od siebie mogę Ci poradzić elementarne sprawy - nie jedz thiocodinu na czczo, zawsze z rana zjadaj lekkie śniadanie, a kodę zażywaj najlepiej 3 godziny po posiłku. Dietę wzbogać o błonnik, wspomagając układ trawienny, bo z nim najwięcej robi się problemów z czasem. Nie używaj 'wzmacniaczy' typu sok grejfrutowy, który de facto zamiast wzmacniać, osłabia jej działanie. To samo te bzdury z bombkami z pieprzem - jedynie bebechy sobie rozwalisz. W dniu zażywania kodeiny sugerowałbym lżejsze posiłki, mniej kaloryczne. Przed samym zażyciem dobrze jest wykonać jakiś wysiłek fizyczny - pobiegać, poćwiczyć. Przyspieszysz metabolizm i polepszysz przyswajalność kody. Po zażyciu lepiej nie jeść nic przez najbliższy czas, bo szybciej klepa zejdzie.

A generalnie to zastanawianie się nad tym, jak ułożyć sobie życie, aby móc 'w spokoju' regularnie ćpać jest kolejnym gwoździem do trumny.. no ale pewnie jesteś tego świadomy.
  • 215 / 44 / 0
Masa czy redukcja wariacie?
  • 472 / 9 / 0
PeterDoherty pisze:
Masa czy redukcja wariacie?
heheheh

DO autora: Ja bym proponował 2g białka/kg masy ciała, 4g wegli/kg masy ciała, 1g tłuszczy/kg masy ciała
czyli 50-70% zapotrzebowania energetycznego czerpiesz z wegli, 30% z białka, 15% z tłuszczów. Bedzie to dieta wysoce energetyczna, która jest dobra dla 90% społeczeństwa :old:
  • 95 / 3 / 0
Mój tydzień wygląda tak:
Poniedziałek - thiocodin.
Wtorek, środa, czwartek - czysto.
Piątek - thiocodin.
Sobota - czysto.
Niedziela - thiocodin

2 post odpowiedział mi na wsjo co potrzebowałem. Dzięki tomaszu99.
Uwaga! Użytkownik CherubAnatema nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 148 / 4 / 0
Nie znam się z opio za bardzo więc nie powiem Ci nic z doświadczenia, ale teoretycznie kurkuma powinna zmniejszyć tolerkę na kodę i wzmocnić jej działanie. U mnie przy innym specyfiku nie opio jest bardzo skuteczna. Poniżej cytuje kilka informacji z innego forum, jak wkleisz w duckduckgo to znajdziesz resztę tematu z linkami do publikacji naukowych w j.angielskim.


Żeby nie było niedomówień, kodeina jest metabolizowana w organizmie do morfiny i stąd głównie bierze się jej działanie.
Kurkumina działa przeciwbólowo pośrednio zwiększając pobudzenie receptora delta- i mu-opioidowego, co również może się przyczyniać do odwracania tolerancji na opioidy.

Kurkumina wzmacnia przeciwbólowe działanie morfiny.

Kurkumina blokuje transkrypcję BDNF wywołaną podawaniem morfiny, co skutkuje ograniczeniem występowania tolerancji na morfinę. Oznacza to tyle, że kurkumina blokuje zmiany epigenetyczne wywołane podawaniem morfiny.
  • 1961 / 51 / 0
Thirteen seconds to blood-brain barier. thirteen@safe-mail.net
  • 86 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: qweqwe890 »
2g białka na kilogram? Może by tak 0,8g/kg o ile nie sie nie pakuje na siłce. Ahh te białkowo-opiatowe zaparcia.
  • 880 / 22 / 0
Nasiona lnu-mielone, rozgniatane, gryzione, gotowane... Pomogą i żołądkowi i na kiblu. Możesz też jeść sylimarol w dawach profilaktycznych.

A najlepiej to olej kode-zniszczysz sobie życie.
Nie ćpiej bo skiśniesz!
  • 908 / 72 / 19
Ponoć w dniu po zażyciu kodeiny należy unikać jedzenia tłuszczu, gdyż tłuszcz przyspiesza bardzo metabolizm kodeiny.
Prawda to?
Is it time for your medication, Mr. Brown?
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.