Micklen powrót z U.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 505 / 5 / 0

Cześć tak rzutem oka to niewielu tu jest tych którzy mogą mnie pamiętać ale wpadłem poinformować że żyję i jestem po ośrodku Monar, cale 9mc terapia zakończona zgodnie z zasadami, dalej będę uczęszczał do ambulatorium w zabrzu pozdrawiam tych co pamiętam Oxan, Blu, Warszawski cpun i * tym co odeszli. Jak widac da sie wyrwac z systemu iluzji i zaprzeczen. A historia byla dosc tendencyjna kodeinowa awangarda oxymorfonowa szlachta i metkatynonowa bochema (ostatnie zdanie to ironia)
  • 1424 / 91 / 0

ale się cieszę stary, również najserdeczniejsze pozdro. też od roku jestem czysty od opio. na naltrexon sie ponownie zdecydowałem i teraz jakoś wyrabiam. tak trzym stary i nie puszczaj :)

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Hiszpański polityk aresztowany za uprawę 300 roślin konopi indyjskich

Hiszpański polityk z konserwatywnej Partii Ludowej (PP) zrezygnował z urzędu w czwartek po tym, jak został aresztowany za prowadzenie uprawy marihuany indoor i kradzież energii elektrycznej.
  • 505 / 5 / 0

oxan... gmaila uzywasz czasami? bo mam ten co kiedys ale nie wiem czy aktualny... albo gg napisz kiedy bywasz na priv.. pogadalbym co u Ciebie.

Blu

• 2925 / 161 / 0

Siemka Micklen. Miło zobaczyc po paru latach znajomy nick.
  • 1454 / 95 / 0

He, he, kogo ja widzę! Pozdrowienia!
  • 990 / 17 / 0

Da sie wyrwac, ale jak latwo sie wplatac spowrotem.
  • 545 / 2 / 0

Po skończonej terapii powrót na forum to nic dobrego. To tak w kwestii iluzji i zaprzeczeń. Czemu chcesz odświeżyć te stare znajomości ? Hmm ?

Swoją drogą mechanizmy uzależnienia są fascynujące. Patrzysz za siebie i widzisz pustkę stracony czas, oszustwa i degradację. Ale te wspomnienia jednak mają nutkę ciepła. To parszywe życie jednak wydaje się takie znajome i naturalne i mimo wszystko wygodne.

Jak już wróciłeś na forum to daj znać jak już zaczniesz znowu ćpać.

Mimo wszystko powodzenia. :)
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata