Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 507 / 10 / 0
Cześć tak rzutem oka to niewielu tu jest tych którzy mogą mnie pamiętać ale wpadłem poinformować że żyję i jestem po ośrodku Monar, cale 9mc terapia zakończona zgodnie z zasadami, dalej będę uczęszczał do ambulatorium w zabrzu pozdrawiam tych co pamiętam Oxan, Blu, Warszawski cpun i * tym co odeszli. Jak widac da sie wyrwac z systemu iluzji i zaprzeczen. A historia byla dosc tendencyjna kodeinowa awangarda oxymorfonowa szlachta i metkatynonowa bochema (ostatnie zdanie to ironia)
  • 1406 / 125 / 0
ale się cieszę stary, również najserdeczniejsze pozdro. też od roku jestem czysty od opio. na naltrexon sie ponownie zdecydowałem i teraz jakoś wyrabiam. tak trzym stary i nie puszczaj :)
  • 507 / 10 / 0
oxan... gmaila uzywasz czasami? bo mam ten co kiedys ale nie wiem czy aktualny... albo gg napisz kiedy bywasz na priv.. pogadalbym co u Ciebie.
  • 3112 / 318 / 0
Siemka Micklen. Miło zobaczyc po paru latach znajomy nick.
  • 1504 / 153 / 0
He, he, kogo ja widzę! Pozdrowienia!
Je ne regrette rien.
God Fuck USA
Prawica jest bardziej odrażająca od obrzyganej :kotz: , psiej kupy leżącej na trotuarze.
PiS-ory brudne liżą wory, a Kukizowcy i narodowcy pałają miłością do cipy owcy.
KORWiN vs. Nowoczesna: bitwa dwóch gówien w sedesie.
  • 989 / 30 / 0
Da sie wyrwac, ale jak latwo sie wplatac spowrotem.
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 545 / 7 / 0
Po skończonej terapii powrót na forum to nic dobrego. To tak w kwestii iluzji i zaprzeczeń. Czemu chcesz odświeżyć te stare znajomości ? Hmm ?

Swoją drogą mechanizmy uzależnienia są fascynujące. Patrzysz za siebie i widzisz pustkę stracony czas, oszustwa i degradację. Ale te wspomnienia jednak mają nutkę ciepła. To parszywe życie jednak wydaje się takie znajome i naturalne i mimo wszystko wygodne.

Jak już wróciłeś na forum to daj znać jak już zaczniesz znowu ćpać.

Mimo wszystko powodzenia. :)
Luk.low@interia.pl
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.