Wątroba po opioidach

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 68 / 1 / 0

Proszę o wypowiadanie się zarówno użytkowników, którzy stosują opioidy krótko, jak i od kilku miesięcy czy lat. Jak wasza wątróbka? Robicie badania enzymów wątrobowych? Piszcie jak się czuje wasza wątroba i jakie opioidy bierzecie

U mnie:
Niedziela 24 aco, pon 12 tab. poltram combo a bez filtracji (1 tab. 375 mg para bodajze) i wczoraj 4 antki po filtracji. I tak dzisiaj odczuwam watrobe moze nie jest to bol, ale czuje ze cos jest nie tak. I teraz pyttanie przejdzie mi to ? po ilu? i czy moglem stale uszkodzic watrobe po takim czyms. Nie zamirzeam juz nic tykac bez filtracji a aco to i tak raz na rok biore.
  • 68 / 1 / 0

takie sciskanie w watrobie tylk obardzo malo odczuwalne.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Informacje są dla mózgu jak pieniądze i narkotyki. Albo jak przekąski – twierdzą badacze z Berkeley

„Dla mózgu informacja jest nagrodą samą w sobie, niezależnie od tego, czy jest użyteczna. Tak samo, jak nasze mózgi lubią puste kalorie z fast-foodów, mogą też przeceniać informacje, które poprawiają samopoczucie, choćby nawet nie były użyteczne.”
  • 454 / 2 / 0

Czujesz, że się powiększyła? Jest jakby napowietrzona? Przejdzie po paru dniach, teraz katuj sie thio, to wątroba od parasyfu odpocznie :D
  • 68 / 1 / 0

no w sumie troche tak :) Dzieki za szybka odp. Odpocznie odpocznie. Ja wrzucam okolo raz na tydz. kode. Thio ryje zoladek na potege cholera nie chcialbym sie wrzodow dorobic. Ile parasyfu zostaje po filtracji z 4 antkow np. ? mniej-wiecej ?
  • 454 / 2 / 0

Zalezy to od wody uzytej do filtracji. Potrzebujesz tyle wody ile potrzeba na 100% rozpuszczenia sie w niej kodeiny ( zobacz w tab rozpuszczalnosci ) kazda wieksza ilosc wody uzytej do ekstrakcji to po prostu wiecej rozpuszczonego parasyfu w roztworze z kodą.
  • 68 / 1 / 0

Swoja droga to normalne? Czy to ja mam z dupy watrobe bo do dzisiaj mi sie utrzymuje. Zdecydowanie mniej jem itp.
  • 287 / 1 / 0

moja watroba jest jak nowa pomimo ze byla podniszczona alkoholem pitym w malych ilosciach every day (4+ piwa). potem wpadlem w opiaty i po kilku latach okazalo sie ze mam watrobe nowa i wspaniala ;) opiaty te naturalne raczej nic do watroby nie maja ...
  • 68 / 1 / 0

Okazalo sie ze to zapalenie dwunastnicy. Chwilowe i przeszlo. Badz co badz destylke lepiej robic.
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

Ćpam od 1,5 roku, na początku głownie PST, od kilku miesięcy również buprę, inne opioidy raczej w śladowych ilościach. Jak na razie nie zauważyłem żadnych problemów ani z wątrobą, ani z żadnym innym organem.

Rada dla kodziarzy walących Thiocodin: Pijcie siemię lniane (lub całe nasiona lnu - gotowane) przed zarzuceniem tabsów. Len ma niesamowite właściwości osłonowe, przez co pozwala uniknąć problemów z żołądkiem.
  • 454 / 2 / 0

Najlepiej niech wgl nie żrą thiocodinu tylko stylowo przeprowadzą filtrację z antka :>
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata