Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
  • 68 / 2 / 0
Proszę o wypowiadanie się zarówno użytkowników, którzy stosują opioidy krótko, jak i od kilku miesięcy czy lat. Jak wasza wątróbka? Robicie badania enzymów wątrobowych? Piszcie jak się czuje wasza wątroba i jakie opioidy bierzecie

U mnie:
Niedziela 24 aco, pon 12 tab. poltram combo a bez filtracji (1 tab. 375 mg para bodajze) i wczoraj 4 antki po filtracji. I tak dzisiaj odczuwam watrobe moze nie jest to bol, ale czuje ze cos jest nie tak. I teraz pyttanie przejdzie mi to ? po ilu? i czy moglem stale uszkodzic watrobe po takim czyms. Nie zamirzeam juz nic tykac bez filtracji a aco to i tak raz na rok biore.
  • 68 / 2 / 0
takie sciskanie w watrobie tylk obardzo malo odczuwalne.
  • 451 / 4 / 0
Czujesz, że się powiększyła? Jest jakby napowietrzona? Przejdzie po paru dniach, teraz katuj sie thio, to wątroba od parasyfu odpocznie :D
"Jebać trzynastkę powiedział odwracając się na pięcie, trzymając pompkę w ręce..."
  • 68 / 2 / 0
no w sumie troche tak :) Dzieki za szybka odp. Odpocznie odpocznie. Ja wrzucam okolo raz na tydz. kode. Thio ryje zoladek na potege cholera nie chcialbym sie wrzodow dorobic. Ile parasyfu zostaje po filtracji z 4 antkow np. ? mniej-wiecej ?
  • 451 / 4 / 0
Zalezy to od wody uzytej do filtracji. Potrzebujesz tyle wody ile potrzeba na 100% rozpuszczenia sie w niej kodeiny ( zobacz w tab rozpuszczalnosci ) kazda wieksza ilosc wody uzytej do ekstrakcji to po prostu wiecej rozpuszczonego parasyfu w roztworze z kodą.
"Jebać trzynastkę powiedział odwracając się na pięcie, trzymając pompkę w ręce..."
  • 68 / 2 / 0
Swoja droga to normalne? Czy to ja mam z dupy watrobe bo do dzisiaj mi sie utrzymuje. Zdecydowanie mniej jem itp.
  • 286 / 3 / 0
moja watroba jest jak nowa pomimo ze byla podniszczona alkoholem pitym w malych ilosciach every day (4+ piwa). potem wpadlem w opiaty i po kilku latach okazalo sie ze mam watrobe nowa i wspaniala ;) opiaty te naturalne raczej nic do watroby nie maja ...
  • 68 / 2 / 0
Okazalo sie ze to zapalenie dwunastnicy. Chwilowe i przeszlo. Badz co badz destylke lepiej robic.
  • 510 / 5 / 0
Ćpam od 1,5 roku, na początku głownie PST, od kilku miesięcy również buprę, inne opioidy raczej w śladowych ilościach. Jak na razie nie zauważyłem żadnych problemów ani z wątrobą, ani z żadnym innym organem.

Rada dla kodziarzy walących Thiocodin: Pijcie siemię lniane (lub całe nasiona lnu - gotowane) przed zarzuceniem tabsów. Len ma niesamowite właściwości osłonowe, przez co pozwala uniknąć problemów z żołądkiem.
Uwaga! Użytkownik qarhodron nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 451 / 4 / 0
Najlepiej niech wgl nie żrą thiocodinu tylko stylowo przeprowadzą filtrację z antka :>
"Jebać trzynastkę powiedział odwracając się na pięcie, trzymając pompkę w ręce..."
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.