mxe a testy na dragi

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 182 / / 0

Wiem że nie ma możliwości wykrycia metoksetaminy jako takiej, pytanie czy nie daje ona fałszywego pozytywa na jakieś inne substancje. Czy ktoś z was ćpaki miał robione testy po ćpaniu MXE i może się wypowiedzieć? Szczególnie interesują mnie testy na włosy, chociaż niewielu z was pewnie miała z nimi do czynienia.
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Rynek legalnej marihuany w USA będzie wkrótce wart dziesiątki miliardów dolarów rocznie [RAPORT]

Mimo faktu, że znaczna część produktów z marihuany pozostaje nielegalna w świetle przepisów federalnych, zalegalizowana przez część stanów sprzedaż konopi indyjskich i leczniczego kanabidiolu CBD już dziś przynosi wielomiliardowe przychody. Ten rynek będzie rósł w oszałamiającym tempie.
  • 743 / 5 / 0

Ja raz byłem w szpitalu po ostrym przedawkowaniu MXE i test na obecność PCP był pozytywny. Jak chcecie mogę wrzucić wypis ze szpitala, tylko nie mam innej opcji jak aparat 3 mpx :rolleyes: .
  • 1099 / 24 / 0

MXE wychodzi jako PCP na 100%
  • 451 / 9 / 0

a dlaczego nie jako ketamina , nie jest czasem bardziej do niej zbliżony ?
  • 182 / / 0

tak też myślałam, ale chciałam się upewnić.
  • 1099 / 24 / 0

Bo ketaminy nie ma na takich testach, tylko PCP. ketamina też wyjdzie jako PCP.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata