fakeweed/hash na ssri - co myslicie

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0

Witajcie. Za tydzień nam studniówkę i nie mam teraz skąd wziąć ziela a nie przepadam za alkoholem. Od 3 miesiecy biore lexapro w dawce 15mg/dobe i naprawdę nie przesadzam z używkami ale na studniówce nie wytrzymam na trzeźwo. Nie mam depresji tylko lekkie lęki i moje pytanie czy moge sobie zarzucić tego fakeweeda? i btw czy ktoś to palił ? Jak to dziala i co za substancje się na to skadają? :rolleyes:

Tak toto wygląda http://www.fakeweed.eu/?pl_fakeweed,34
  • 20 / / 0

Jeśli masz jakieś tam lęki to nie polecałbym ponieważ można się tym"pokarać" a wtedy za ciekawie nie będzie:D Co do tego co z w tym może być odpowiedź brzmi: każdy dostępny w Pl kannabinoid bądź ich mix.Odwiedź dział kannabinoidy

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

USA: Rekordowy przemyt

Agenci U.S. Customs and Border Protection udaremnili przemyt rekordowej ilości syntetycznych narkotyków na bazie opioidów. Przerzucali je imigranci z Meksyku.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata