Leki nootropowe - miksy

Dział poświęcony dyskusji nt. doboru zestawu nootropów.

Moderator: Leki

• 110 / 2 / 0

czy cholina+Noopept jest dobrym pomysłem
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana nazwy wątku; przeniesiono do właściwego działu
  • 29 / 3 / 0

Noopept ma właściwości cholinomimetyczne czyli zachowuje się jak cholina (udaje cholinę) więc nie ma sensu dodatkowo brać choliny. Wiele ludzi bierze Nooapept z choliną nie mając tej wiedzy którą można zdobyć czytając ulotkę czy w moim przypadku wysyłając zapytanie do producenta. Za dużo choliny to także pewna biegunka więc lepiej z tym uważać.

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Sacha Baron Cohen pozywa firmę sprzedającą produkty z konopii indyjskich

Odtwórca kultowej roli Borata domaga się odszkodowania od firmy, która wykorzystała jego wizerunek do reklamowania swoich produktów wytwarzanych z konopii indyjskich. Prawnicy aktora podkreślają, że jest on bardzo zdeterminowany, by wygrać ten proces, bo prywatnie jest zagorzałym przeciwnikiem marihuany. „Nigdy nie zażywał marihuany i nie wziąłby udziału w żadnej kampanii reklamowej takich produktów, za żadne pieniądze” – argumentują przedstawiciele Cohena.
  • 110 / 2 / 0

czy warto z czymś łączyć?
  • 110 / 2 / 0

czy można też łączyć ze sobą rożne Leki nootropowe?
  • 180 / 4 / 0

Można, zazwyczaj zakończy się to spotęgowaniem efektów niepożądanych
  • 29 / 3 / 0

Można ale trzeba wiedzieć co dokładnie robią, żeby

a) Nie zaszkodzić sobie np. przedawkowując.
b) Aby nie zniwelowały wzajemnie swoich efektów.
  • 308 / 4 / 0

Piracetam łączony z 3-MMC skutecznie zniwelował całą euforie ;-)
  • 21 / / 0

Ja polecam łączyć z kawą (kawa generalnie uwrażliwia receptory).

Dodatkowo przy piracetamopodobnych warto zapewnić sobie dopływ glukozy. U mnie przy większych dawkach i braku cukry występowała cenność (dośc przyjemna).
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

1. Co myślicie o tym? Na raz:
Noopept 60mg
Cytokolina 300mg
Pikamilon 250mg

Nie wiem, czy biorac to 3 godziny temu nie jestem pod wplywem pewnego efektu placebo czy rzeczywiscie po tym mixie jestem mega pobudzony i chce mi sie uczyc, mimo, ze ciezki wczesniejszy dzien mialem(a jest okolo 4 rano).

2. Wczesniejszy mixy:

2-2-2(4) piracetam 1200mg
2-2-0 bilobil 120mg
2 razy lecytyna 1200mg
1 raz Vigor Complex
2 razy Resveratrol 200mg
2łyżki 3 razy dziennie syropu Encephabol

3. Najlepszy mix(pierwsze dwie godziny odlot)

1 tabletka Modalert
4 piracetam 1200mg
3-4 łyżki Encephabolu
2 lecytyny forte 1200mg
2 rezweratrol 200mg

Po tym wszystkim to czulem sie niepgraniczony. Przez pierwsza godzine przeczytalem i pamietam je do dzis 120 stron A4 podrecznika od embriologii a w drugiej godzinie biochemie harpera ogarnialem bezproblemowo. Po 6 godzinach wzialem druga tabletke Modalertu wraz z 2 piracetamami i 2 lyzkami Pyritinolu. I wliczajac tez, ze wstalem o 6, a o 19 wzialem pierwszy raz mix, to wytrzymalem 33godziny bez sekundy snu.

Co o tym myslicie? Czemu przez pierwsza godzine mialem taki nagly wzrost intelektualny?
  • 7 / / 0

Czy ten cały noopept z cytocholiną działa na was od razu i NAPRAWDĘ czujecie ewidentne zmiany w funkcjonowaniu swojego mózgu? Biorę to codziennie od jakiegoś czasu (ok 3 tygodnie z przerwą 3 dniową)i szczerze mówiąc po tym co się naczytałem w necie to spodziewałem się cudów no i jestem nieco rozczarowany. Być może na jednych działa a na innych mniej lub wcale.
Wróć do „Twój stack”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata