DOx-NBOMe?

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 3036 / 108 / 0

Czy możliwe chemicznie są amfetaminowe analogi np. 2C-B-NBOMe --> DOB-NBOMe?
Ostatnio zmieniony 11 września 2012 przez Limitbreaker, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1658 / 330 / 0

Na zagranicznych forach widziałem opinię, że amfetaminowe analogi NBOME mogą być nieaktywne lub aktywne bardzo słabo
a przy zwiększaniu dawki efekt psychodeliczny zostanie ten sam.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Liban legalizuje marihuanę, aby ratować gospodarkę

Kolejne państwo legalizuje marihuanę w celach gospodarczych. Władze Libanu postanowiły zalegalizować uprawę konopi indyjskich do celów medycznych, aby w ten sposób podratować będącą w poważnym kryzysie gospodarkę.
  • 1877 / 16 / 0

Tak jak wyżej są niektywne lub w bardzo wysokich dawkach dla przykladu TMA-2-NBOMe z tego co wiem związek aktywny dopiero w dawkach ok 300 mg.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 6 / 0

MB pisał że nbome-DOI jest nieaktywny, i prawdopodobnie jego siostry też.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata