Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 210 • Strona 1 z 21
  • 1519 / 16 / 0
Większość opiatówców długodystansowych ostrzega przed opiatami jak ksiądz Natanek przed Diabolo i Pokemonami (a mimo to ćpają dalej). Na początku sie myśli ze sie to kontroluje, nie ma żadnych efektów ubocznych nie napierdala sie w ciągach, nic sie nie psuje w życiu towarzyskim i zawodowym, lecz potem... Kiedy nastąpił dzień w którym przekleliście opio? Kiedy żałowaliście że wołgle sięgneliście po substancję z tej grupy? Kiedy uświadomiliście sobie jak wiele straciliście przez to?
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 840 / 23 / 0
takich dni miałem wiele w swoim zyciu ... ale zawsze na drugi dzien przechodziło wszystko i znowu helena była tą najlepszą i jedyną .. %-D
Uwaga! Użytkownik czarny3211 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1241 / 7 / 0
EdwardZnienacka pisze:
Na początku sie myśli ze sie to kontroluje, nie ma żadnych efektów ubocznych nie napierdala sie w ciągach, nic sie nie psuje w życiu towarzyskim i zawodowym, lecz potem... Kiedy nastąpił dzień w którym przekleliście opio?
no wiec tak nigdy tego nie kontrolowalem ani nawet nie probowalem kontrolowac
od poczatku jestem w ciagu tzn. od pierwszego zazycia i co i roznie jest czasem sie jest trzezwym w ciagu ... hmmm nie pamietam, czasem sie jest na substytutach np. obecnie i to sie nie zmieni do konca mojego ...
kiedy nastapil ten dzien u mnie ? ... u mnie chyba nie nastapil jeszcze i nie wiem czy kiedys nastapi bo ani mi opiaty krzywdy nie zrobily a wrecz na 90% to dzieki nim jeszcze jestem na tym swiecie wiec ... hmmm moze jestem dziwnym przypadkiem a moze jestem skonczonym przypadkiem wisi mi to :P
  • 27 / 1 / 0
W moim przypadku przeklęłam opio gdy zorientowałam się jakie szkody wyrządziły w moim życiu - problemy z samą sobą, ze szkoła, przyjaciółmi czy rodziną.
  • 1197 / 9 / 0
Po uwaleniu studiów, dwóch sprawach na policji i rozjebanej rodzinie - tak, teraz mam pojebaną jeszcze bardziej, jednak się dało. Nie sądziłem.
Uwaga! Użytkownik Ugh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1345 / 6 / 0
Jeszcze nie przekląłem do końca.
Fajny temat, coś jak "Dzień, w którym stanęła ziemia" (1951).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bender

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 231 / 1 / 0
Jeszcze nie nadszedł. Też bardzo mi się podoba temat.
No chyba, że dni kiedy nie chce mi się dupy ruszać po opio a jednak ją ruszam ;)
'Duch w nim zagrał odkrywczy a twórczy, wydał okrzyk radosny i dziki,
Złapał szuflę i dawaj mieszać różne leki i specyfiki'
  • 370 / 20 / 0
To dzień, w którym bupra praktycznie przestała na mnie działać. A przecież mam jej tyle, że zamiast papieru w kiblu mogę stosować...
  • 1519 / 16 / 0
Ja teraz jestem troche zły na opio, za to co robi z bliską mi osobą. Ale osobiścię nie przeklinam gdyż jestem odpowiedzialnym użytkownikiem
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 73 / 2 / 0
"Odpowiedzialny użytkownik opio" ha ha dobre, zapewne do czasu...
Zawsze przeklinam opio, kiedy mi się skończą :cheesy: Do następnego razu. A tak serio to nie przeklinam opio, co najwyżej własne postępowanie, które doprowadziło do tego, że w pewnym momencie nie ma się już nad tym żadnej kontroli.
ODPOWIEDZ
Posty: 210 • Strona 1 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.