Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 71 / 1 / 0
Nigdy nie używałem po kimś sprzętu. Jednak często działałem w brudzie i w syfie. Wiele razy łapałem pirogena. Czy jest ryzyko, że mam w sobie wirusa? Bo przecież jest on bardzo żywotny.
Myślę, coby oddać honorowo krew. Wtedy pewnie się dowiem.
Jest może jakiś honorowy krwiodawca? Co by napisał jak wygląda takie honorowe oddawanie krwi?
  • 2362 / 22 / 0
honorowe oddawanie krwi wygląda tak, że wypełniasz ankietę, bada cię lekarz (tu możesz zostać zdyskwalifikowany), pobierana jest ok 10ml próbka krwi do badań laboratoryjnych i 450ml do worka.
BS
  • 840 / 23 / 0
hcv głownie bierze się z brudu ... ale musze Ci powiedzieć ze żyłem w przeknaniu przez długi okres zycia ze posiadam hacka..
strzelałem z różnych ekstremalnych hardcorowych rzeczy.. i również używałem sprzętu osoby która miała hacka ...
Lecz na badniach okzało się ze jestem czysty .. az bardzo się zdziwiłem tym ... %-D Tak jak kolega pisze mozesz iśc oddać krew i za darmo zrobią Ci badania ... albo mozesz iść i sam zrobisz sobie badania to jest nie wielki koszt 20-30pln
pozdro!
Uwaga! Użytkownik czarny3211 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1509 / 51 / 0
czarny3211 pisze:
hcv głownie bierze się z brudu
Ja wiem że będąc samemu w domu podczas letnich wieczorów się nudzi, ale milczenie jest wartościowsze od pierdolenia bzdur. Jak nie ma wirusa w tym brudzie, to sam się nie zezuje i się nie weźmie znikąd.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2012 przez Satif, łącznie zmieniany 2 razy.
tekst powyżej =/= prawda
  • 1615 / 23 / 0
Może być, ale nie musi. Więc puki twoja krew nie będzie przebadana, to się tego nie dowiesz.

A najszybsza i darmowa opcja badania, to udanie się do Centrum Krwiodawstwa i oddanie krwi, to chyba najlepsza metoda, żeby przekonać się czy wszystko jest ok.

Cały proces wygląda tak jak napisał derb. I całość, czyli wypełnienie papierów, pobranie próbki, badanie lekarskie i pobranie krwi trwa ok 1h.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.