ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 19 / / 0
witam chcialem kupic growboxa ale wyszstkie dark street dark room maja po 160cm nigdzie nie moge dostac 60x60x100 po co one sa takie wysokie jak wszystko rosnie do 100cm a te ak47 po 50-60
  • 1444 / 76 / 0
160 cm to wcale nie za dużo, poza tym przecież odległość od lampy jeszcze musy być odpowiednia. Poszukaj na allegro jest koleś który sprzedaje Boxy, ma nick Losportieros czy jakoś tak. Są na wymiar.
  • 2334 / 9 / 0
A nie lepiej sobie samemu zrobić? Toż to wpizdę kasy idzie zaoszczędzić.
Ehhh.... byle na łatwiznę.
Why are you wearing that stupid man suit?
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln

Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.

[img]
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia

Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.

[img]
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków

Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.