Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Witam.
Zrobiłem sobie 2 dni temu 3 zastrzyki z amfetaminy ale chyba 1 cały poszedł w mięsień (przeglub reki).Wczoraj zrobila mi sie czerwona bolaca opuchlizna i praktycznie nie moge ruszac ta reka.Czym ewentualnie móglbym to posmarowac, albo zrobic jakis oklad.feta byla slaba ale wody bylo sporo.
  • 3309 / 17 / 0
Czyli jak mam rozumieć to nie był w 100% czysty towar, tylko mieszanka z niezbyt wiadomo czym? %-D Jak się nie poprawi to po prostu idź do lekarza.
sqrt(666)
  • 220 / 11 / 0
Jeżeli to problem z żyłami (bolące stwardnienia na żyłach, i zaczerwienia wzdłuż żył) to lek z heparyną np Heparyn forte około 15 - 20 zł (bez recepty kupisz w postaci żelu heparynę ale najlepsze efekty daje ta w roztworze do iniekcji, która jest tylko na receptę) + jakiś niesteroidowy lek przeciwzapalny np aspiryna- co najmniej 300mg dziennie. Jak nie będzie schodziło tylko się powiększało, to natychmiast do lekarza ale i tak radziłbym Ci od razu iść do lekarza. W przypadku gdybyś podał domięśniowo przez przypadek (w co wątpię) mogłyby nastąpić poważniejsze następstwa typu zapalenia mięśni z czym bezzwłocznie należy iść do lekarza.
Mój prawnik nigdy nie potrafił zaakceptować tej często odkrywanej przez byłych ćpunów prawdy, że można mieć o wiele większy odlot bez dragów.
  • 3309 / 17 / 0
No do żył to jeszcze OTC Venescin. W sumie jeśli to zapalenie ma być to butapirazol jest bardzo dobry, ale na receptę.
sqrt(666)
  • 0 / / 0
Dzieki za porade.
Poprawia się, ból jest mniejszy i opuchlizna pomniejsza się,ale na pewno dam sobie na spory czas spokuj z takimi praktykami zwłaszcze, że pogoda już letnia i sporo ciekawszych rzeczy można porobić.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.