Jaki Mix zadziała podobnie do AMPHIBIA???

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 70 / / 0


Witam
Mam pytanie: podpowie ktoś jaki mix zadziała podobnie do Amphibii( 3 korony )..?; generalnie bardzo podobały mi się wrażenia po tymże. Myślę o nabyciu po trochu 4-MEC lub 4-EMC, metedronu, pFPP, ale nie jestem obecnie oblatany w temacie. Może jeszcze coś innego( dostępnego w internecie )..?
Pamiętam dobrze tabsy z lat ok.2000-2004, głównie Mitsubiski i Wisienki :); potem były lata przerwy, no i teraz miałem okazję latem kosztowac 4-krotnie Amphibię, i było to coś w moim odczuciu zblizonego.
Podsumowując: szukam 'zestawu', który da maximum radości, euforii, 'miłości', empatii, niekoniecznie energii, a już na pewno nie doznać 'psychodelicznych'( psychodeliki mam na szczeście daleko za sobą...; swoją drogą pamięta ktoś 'kwasy' z lat ok.1995-1996, tzw. 'Barty Simsony'..? :) )
Pozdrawiam
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 196 / / 0


3 korony to pixy tak? to może wykołuj metaamfetaminę, a z legalnych RC to sobie poczytaj na forum jest mnóstwo porównań do pixów czy tam amfetaminy. Ja o RC nie mam pojęcia wiec nie bede sie wypowiadał.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Domeny i dopalacze w HRD.pl

Hurtownia HRD.pl mówi stop dopalaczom w Sieci. Jeden z największych polskich rejestratorów ogłosił właśnie akcję społeczną, której celem jest blokowanie szkodliwych adresów.
Rejestracja: 2010
  • 381 / 2 / 0


Spróbój mixu butylonu z metylonem.Podobno działa podobnie do tego,co opisałeś.Mi się zdarzyło raz i to małą dawkę,a i tak podziałało dość dobrze.
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0


Simpson był pierwszym kwasem jakiego jadłem i bardzo dobrze go pamiętam...

Pownikaj w miksy MeOPP z pFPP...
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości