Jaki Mix zadziała podobnie do AMPHIBIA???

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 70 / / 0


Witam
Mam pytanie: podpowie ktoś jaki mix zadziała podobnie do Amphibii( 3 korony )..?; generalnie bardzo podobały mi się wrażenia po tymże. Myślę o nabyciu po trochu 4-MEC lub 4-EMC, metedronu, pFPP, ale nie jestem obecnie oblatany w temacie. Może jeszcze coś innego( dostępnego w internecie )..?
Pamiętam dobrze tabsy z lat ok.2000-2004, głównie Mitsubiski i Wisienki :); potem były lata przerwy, no i teraz miałem okazję latem kosztowac 4-krotnie Amphibię, i było to coś w moim odczuciu zblizonego.
Podsumowując: szukam 'zestawu', który da maximum radości, euforii, 'miłości', empatii, niekoniecznie energii, a już na pewno nie doznać 'psychodelicznych'( psychodeliki mam na szczeście daleko za sobą...; swoją drogą pamięta ktoś 'kwasy' z lat ok.1995-1996, tzw. 'Barty Simsony'..? :) )
Pozdrawiam
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 196 / / 0


3 korony to pixy tak? to może wykołuj metaamfetaminę, a z legalnych RC to sobie poczytaj na forum jest mnóstwo porównań do pixów czy tam amfetaminy. Ja o RC nie mam pojęcia wiec nie bede sie wypowiadał.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Ekspert: są nieuzależnieni mężczyźni pijący 30, 35 lat

"Płeć piękna może rozwinąć uzależnienie w znacznie krótszym czasie niż mężczyźni. Znam historie kobiet, które nadużywały trunków przez 2-3 lata i rozwijały pełne kliniczne szkody związane z uzależnieniem."
Rejestracja: 2010
  • 381 / 2 / 0


Spróbój mixu butylonu z metylonem.Podobno działa podobnie do tego,co opisałeś.Mi się zdarzyło raz i to małą dawkę,a i tak podziałało dość dobrze.
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0


Simpson był pierwszym kwasem jakiego jadłem i bardzo dobrze go pamiętam...

Pownikaj w miksy MeOPP z pFPP...
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość