Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 1 z 3
  • 313 / 9 / 0
Na wstępie zaznaczę ze nie interesują mnie wypowiedzi ludzi którzy brali to "kilka razy" i poszli na bombie do pracy,meritum wątku jest takie ze chciał bym się dowiedzieć jak ludzie TACY jak ja,którzy spożywają opio w długim ciągu(są wjebani),(nie musi to być jeden z wyżej wymienionych związków,chodzi o opio poprostu),i chodzą regularnie do pracy.Ja ostatnio spotkałem się z tym problemem pierwszy raz,nie ze nie chodziłem wcześniej do pracy ale chodziłem od 7 rano np do 15 i nie zaburzało to mojego ćpuńskiego HARMONOGRAMU,a teraz mam,nowa prace,system 3y zmianowy,i trochę przystworzyło mi to problemów,a mianowicie-biorę trmpka w ilości 150mg rano(aby nie mieć skręta w pracy,i normalnie funkcjonować),idę do pracy,kończę i jem pozostałe 300 lub 400mg np o 17,faza(jeśli można teraz tak to nazwać) schodzi około godziny 23 i idę spać,lub robię coś co nie wymaga wysiłku fizycznego,a teraz zamiast tego nagle nocka :scared: BUM!!! i nie czuje się za dobrze o godzinie np 1:00 przysypiając przy maszynie,wtedy mam takie oczy bo wkładam sobie zapałki------> 8-( hehe.A tak poważnie,to opiszcie opiatowcy jak to jest z wami.Dzieki :cool:"Z opiatami za PAN brat " %-D
  • 154 / 1 / 0
Nocka na trampku czy kodzie jak już ta koda powoli schodzi to całkiem przyjemna sprawa, o ile nie będziesz koloru buraka to małe źrenice nie wzbudzają u nikogo żadnych podejrzeń.
  • 104 / 2 / 0
Ja gdy byłem w ciągu tramalowo-kodeinowym to z przymusu musiałem chodzić do szkoły/pracy pod wpływem, bo wiadomo że na skręcie człowiek nie da rady zrobić cokolwiek. Jak wiadomo niskie dawki takich opioidów/opiatów, niwelujące skręta ale nie działające, że tak się kolokwialnie wyrażę "upierdalająco" neutralnie wpływają na wydajność pracy, ergo: nie szkodzą. Dla mnie 300-500mg Tramalu przed szkołą/pracą to był przymus, czułem się po tym po prostu normalnie, tak że potrafiłem funkcjonować. Natomiast gdy po pracy chciałem czegoś więcej to wiadomo, że poniżej 800mg nie schodziłem (mowa o panu T.).
Uwaga! Użytkownik MadisonTwatter jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 577 / 4 / 0
Ja wyrabiam od wielu lat w rożnych pracach pozatym w szkolach wyrabiałem na studiach itd... Czasem to pogarszalo sprawe czasem pomagalo ale tylko złudnie zazwyczaj taki już urok opio... a jak już tolerka jest to normalne funkcjonowanie czasem jakiś zawias itp ale do ogarnięcia jeśli się troche myśli i nieprzesadza co niejest latwe napewno lepsze to niż na zejsciu bo wtedy to w mojej sytuacji niema szans :-( .. Ale trzeba dawać rade :-)
"..Aaach...widzę złoty brzegu piach i mijając kiście liści zapuszczam się do iście tajemnego świata..."
  • 313 / 9 / 0
ale jak u mnie schodzi i jedno i drugie,tak po 3-4 godzinach,włancza sie mega niechęć do czegokolwiek,i kurwica :-)straszna
  • 394 / 4 / 0
Ja na kodzie normalie funkcjonuje. Kiedyś chodziłem prze 1 miecha naćpany do roboty, ale wole przyćpać po robocie można sobie poleżeć itp.
  • 1169 / 15 / 0
Ja całą klase maturalną apierdalałem najebany kodeiną i THC - maturę zdałem.
Ile to razy, zanim dojechałem do szkoły to po drodze do apteki, po 2 butelki z wodą i chustki, parkowałem gdzieś na parkingu i robiłem w samochodzie ekstrakcję.
Potem siup i w drogę do szkółki.

Najgorsza sytuacja jest wtedy kiedy już wstając rano mamy świadomośc że za kilka minut nas dopierdoli skręt i jak się nie przyjebie to może być ciężko.

Dlatego ja zrezygnowałem i schodzę na buprze.
  • 1718 / 9 / 0
Kurwa, powtarzasz w kazdym temacie, i kazdy Ci powtarza - tak kurwa nie wyjdziesz. facepalm. Schodzisz juz chyba z miesiac?
  • 394 / 4 / 0
BuddahLova ty nie schodzisz na buprze tylko poprostu zamiast kody ćpasz bupre.
  • 1169 / 15 / 0
forest pisze:
Kurwa, powtarzasz w kazdym temacie, i kazdy Ci powtarza - tak kurwa nie wyjdziesz. facepalm. Schodzisz juz chyba z miesiac?
A powiedz mi, po chuj się sapiesz?
Czy się gdziekolwiek żalę na ten temat, że napierdalasz mi tu z czymś takim?
Wiem że nie wychodzę tylko sobie napierdalam buprę, ciekaw jestem czy skręcisław mocny. Ktoś wie ?
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.