Kodeina + pseudoefedryna

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / / 0

Testował ktoś? Szukam czegoś do nauki i myślę czy to by się nie nadało. Sama pseudoefka działa imo zbyt mało przyjemnie i potrafi wprowadzić człowieka w stan nieprzyjemnego pobudzenia, które do nauki się nie nada. Może kodeinka by się ładnie z nią skomponowała?

• 343 / 1 / 0

ja łączyłem dawno dawno ale to były duże ilości kody i zasnąłem .
ja proponuje kodę i kaszlodyn , czuje się cudnie :)
ale na nauce to bym się nie skupił

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Maturzysta i 100 gramów marihuany na własny użytek

Tegoroczny maturzysta postanowił uczcić z kolegami koniec szkoły w nielegalny sposób. W tym celu wszedł w posiadanie 100 gramów marihuany.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

Wydaje mi sie, ze kofeina bylaby lepsza od pseudoefedryny, ktora dziala glownie obwodowo.
  • 1669 / 271 / 154

Słaby pomysł, nieco antagonizuje. koda zamula i z nauki nici. Może po prostu mniejsza dawka pseudoefki załatwiłaby sprawę? Ja gdy brałam (pseudo-)efedrynę przy opio, to ledwo co czułam działanie obu.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata