Wspólna strzykawka

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Czy używałeś wspólnej strzykawki z innymi osobami?

25%
Tak
69
75%
Nie
208

Liczba głosów: 277

• 121 / 3 / 0

Czy komuś z was zdażyło się użyć strzykawki po kimś innym? Jeśli tak, to jak i dlaczego do tego doszło?
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2010 przez Gleba, łącznie zmieniany 1 raz.

• 73 / / 0

Parę razy się zdarzyło. Dlaczego do tego doszło? Jak masz towar, ale swojego sprzętu akurat brak pod ręką, to nie myślisz racjonalnie. Podziwiam, jeśli ktoś w takim wypadku potrafiłby jeszcze lecieć do apteki. Możliwe, że nie pożyczyłabym jedynie od całkiem obcej osoby, ale w takiej sytacji na szczęście się nie znalazłam. Generalnie to wyjątkowe sytacje, raczej zawsze mam ze sobą swój sprzęcik.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Premier Mateusz Morawiecki zasypany pytaniami o legalizację marihuany

Premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym na swoim profilu Facebook zapytał, “co zrobić, aby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich z nas?”

• 990 / 17 / 0

Ze swoją kobietą co dzień nakurwiamy tym samym sprzętem, aż igła się robi bardziej tępa niż kapsel.

• 287 / 1 / 0

freakmind pisze:
Parę razy się zdarzyło. Dlaczego do tego doszło? Jak masz towar, ale swojego sprzętu akurat brak pod ręką, to nie myślisz racjonalnie. Podziwiam, jeśli ktoś w takim wypadku potrafiłby jeszcze lecieć do apteki.
bo kto nie robi przerwy ten szybko traci nerwy ... na szczescie w swojej dlugiej przygodzie nigdy nie stracilem nerwow ;)

• 1047 / 9 / 0

nie, chyba, że przez pomyłkę i o tym nie wiem, ale wątpię.

Jeśli jednak miałoby to mieć miejsce to przez pomyłkę, nigdy świadomie.

Mam swój sprzęt i nie dziele się nim. I od nikogo nie biorę. Ale w sumie mało razy z kimś waliłam, zawsze walę sama.

• 56 / / 0

Nie ma opcji takiej. Tylko swoje zabawki. Woda może być z żelazka, pompka od tuszu ale musi być moja.

• 909 / 5 / 0

Znam kolesia, który najpierw zrobił zastrzyk sobie, potem koleżance, a potem jej powiedział, że zrobił to tą samą strzykawką. Pewnie nie miał hajsu na dwie.

• 73 / / 0

bo kto nie robi przerwy ten szybko traci nerwy ... na szczescie w swojej dlugiej przygodzie nigdy nie stracilem nerwow ;-)
Ja też nie, staram się kierować tą zasadą ;-) Co najwyżej straciłam zdrowy rozsądek.
Znam kolesia, który najpierw zrobił zastrzyk sobie, potem koleżance, a potem jej powiedział, że zrobił to tą samą strzykawką. Pewnie nie miał hajsu na dwie.
Mógłby nie mieć nawet na jedną, jeśli się poprosi to chyba dają za darmo. Ale mogę się mylić, akurat na strzykawkę i igłę zawsze było mnie stać.

Użytkownik nieaktywny
  • 88 / / 0

warmshade pisze:
freakmind pisze:
Parę razy się zdarzyło. Dlaczego do tego doszło? Jak masz towar, ale swojego sprzętu akurat brak pod ręką, to nie myślisz racjonalnie. Podziwiam, jeśli ktoś w takim wypadku potrafiłby jeszcze lecieć do apteki.
bo kto nie robi przerwy ten szybko traci nerwy ... na szczescie w swojej dlugiej przygodzie nigdy nie stracilem nerwow ;)

Ja to nerwy trace w trakcie przerw hehe..
A strzykawka albo moja, albo Mojego. Inna opcja nie istnieje;)

• 1766 / 8 / 0

gynoid pisze:
nie chcę nic mówić, ale ty też masz trochę hardkorowych iv w historii... :)

//
ps. przedawkowałem fenta, nie moglem sie odezwac.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata