Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
RCK - Regionalne Centrum Krwiodawstwa i badania związane z oddawaniem krwi/osocza. Wasze doświadczenia i wiedza na ich temat, czy są robione pod kątem obecności substancji psychoaktywnych ? Co do oddawania krwi można być spokojnym (jeśli chodzi o thc), boję się tylko o osocze. Jest taka opcja że można oddawać osocze za hajs, kilka szczepionek badania i decyzja czy kwalifikujesz się czy nie. Skoro za to płacą nie wiem czy nie są bardziej dokładne i nie robią ich pod względem thc i innych substancji. Zetknął się ktoś z was z takimi badaniami ? I jakie mogą być konsekwencje jeśli wykryją jakieś podejrzane substancje ?
  • 2497 / 43 / 0
Wtedy mozesz wpasc za handel :D
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: tortrue »
Nie zrozumiałeś. Pytałem jakie mogą być konsekwencje jeśli w badaniach krwi wyjdzie obecność THC czy innej nielegalnej substancji. (dla niezorientowanych - osocze to składnik krwi...)
  • 3490 / 48 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Żadne.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: tortrue »
Po prostu odmówią przyjęcia osocza i tyle ?
  • 3490 / 48 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Tak, jeśli w ogóle będą robić toksykologię.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 26 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Lo$ »
w moim przyp -krew u honorowych- oddaje sie krew 2 razy, za 1 mala probka czeka na analize okolo 30 min i jezeli zaakceptuja to oddajesz 330~ml czy iles tam, juz normalnie i po okolo tygodniu dostajesz szczegolowe badania, lacznie z jakimis wirusowymi i wenerycznymi chyba, nie jestem pewny. Wstepne nie sa robione pod katem dragow, przynajmniej z tego co wiem to nie wladka i thc , bo w tym okresie sporzywalem. a szczegolowe, nie jestem pewny ale na 90% nie

edit aha z ciekawoscil ile dostajesz za takie cos?
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2010 przez Lo$, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.