Opioidy - Erekcja

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / 2 / 0

Jak robicie że wam staje penis po opiatach? czy w ogóle macie z tym problem? Bo ja mam i zażywam viagrę jak potrzeba czy wy też? a może macie jakiś inny sposób czy sobie raczej odpuszczacie? A jak już stanie to czy występuje u was problem z dojściem to to u mnie na szczęście nie a wy jak sobie radzicie?
Pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2009 przez Agonista, łącznie zmieniany 1 raz.

• 309 / 1 / 0

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

W Marsylii dilerzy narkotyków reklamują swoje produkty na plakatach

W dzielnicy Jean Jaurès w Marsylii sprzedawcy narkotyków zaczęli korzystać z możliwości reklamy.

• 488 / 4 / 0

Jak zapalę dobrej baki po kodzie to faja furkocze bezbłędnie.

• 3534 / 18 / 0

Jeśli akurat mam dobrze ułożoną gospodarkę hormonalną to tak, stoi, do wytrysku dochodzę dłużej i lepiej go mogę kontrolować, ale przy większej ilości już nie mogę się spuścić. Kiedyś brałem trenblon środek trzy razy bardziej androgenny od teścia z opiatami i moja laska miała masakrę z pizdy hehe

• 1424 / 91 / 0

no po opio klapa to w standardzie . kima w spodniach leniwie, też widocznie nodding lubi. łebkiem w dół i pełna euforia w zwisie %-D

• 369 / 2 / 0

ja po zwyklej dawce kodeiny mam sprzet tak mały że nawet nie marzę o erekcji, jak zdołam sie odlać to jest dobrze.

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

oxan pisze:
no po opio klapa to w standardzie . kima w spodniach leniwie, też widocznie nodding lubi. łebkiem w dół i pełna euforia w zwisie %-D
pan jozek pisze:
Jak zapalę dobrej baki po kodzie to faja furkocze bezbłędnie.
Sorry, ale chyba mam gałkowy humor, bo kolegi nie rozśmieszyło. %-D

Blu

• 2925 / 161 / 0

Dlatego jak ćpać to oporowo i z pełnym poświęceniem. :-D Wtedy i tak libido zanika więc brak erekcji przestaje być problemem.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 6 / 0

hehehehehe w sumie tak najlepiej. Albo się dobrze zgrzać i nie myśleć o stosunku, albo nie grzać wcale i być w pełni sił. W moim przypadku, gdy nie nagrzeję się oporowo i nawet mi stanie to przyjemność z seksu jest marna i szansa na dojście nikła/żadna. Opioidy zupełnie mi się nie zgrywają z erotyczną sferą życia :P, chociaż to mój ulubiony gatunek narko...

• 1424 / 91 / 0

taa opio i dla mnie są najlepsze. seks nie koniecznie musi być udany. jak se natomiast zapoda fenta to mam 99,9% pewności, że mi bedzie ciepło, miło, cudnie. drobna różnica w rachunku prawdopodobieństwa hahaha. choć i po fnt miałem sexualne ekstazy. oj to było niesamowite. orgazm, ktory trwał ponad godzinę! czujecie to lubieżnicy hhahahaha. niesamowite, nie do opisania, nie do opowiedzenia.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata