Klonazepam + Mad Dog (smoke blend)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2007
  • 611 / 4 / 1


Zjadłem 2 klony (dwójki), dojadłem po 30min jeszcze jedną, po 40stu minutach kolekjną. Nastpęnie skierowałem się ku smarshopowi, żeby zakupić 0,25mg Mad Doga. Spaliłem tuż po wyjściui se smarta 2 lufk, po 15stu minutach następną.
Psychodela występuje taka naturalna, ninna niź przy typowych tryptaminach, bardziej w strone chilującej psychodeli w stylu kanabinoidów. Jednak dziłamnie klonów jest wyraźne - zaburzenia błędnika, mniejsze zahcamwania psychiczne ird.
W sumie ttrzyma mnie już takie ujebanie około 1-5 godziny, i przyznaję, śe jest całkiem p0rzyjemnie. :0(

 

Rejestracja: 2007
  • 611 / 4 / 1


Dziś dojadłem kwasa (Hofmanna / woj. łódzkie), ale niestety okazał się jakimś RC. Co ciekawe, klony nadal czuję delikatnie, dodatkowo palenie mad doga co się odbyło 20 minut temu.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Mężczyzna zostawił kilogram marihuany w samochodzie kierowcy Ubera

Mężczyzna zostawił kilogram marihuany w samochodzie kierowcy Ubera i został aresztowany przez policję, kiedy próbował odzyskać zgubę.

 

Rejestracja: 2009
  • 82 / / 0


Tak bardzo lubie ten mix najpierw lykam klona i powoli popijam piwo a jak juz wejdzie pale blenda i dalej pije piwo puki nie zasne naprawde to mój ulubiony mix. Pozdrawiam cie psychodeliczna kanapko z Acodinem choc pewnie nie jesteś smaczna.

 

Rejestracja: 2009
  • 48 / / 0


@Kanapka

też w łódzkim jadłem ostatnio papiera i faktycznie dziwny był - po calaku (i 2óch lata przerwy!) miałem kawałek takiej ciężkawej jazdy podszytej niepokojem a ponadto poszedłem spać po 8miu godzinach.
przepierdolenie silna empatia mi się włączyła, tylko ktoś się uśmiechnął, ja od razu odczuwałem radość. natomiast krzywe jazdy ludzi (kłótnie, krzyki) odczuwałem chyba 10cio krotnie bardziej niż oni. trochę wizuali (przedmioty się poruszały, rozmywały), ładne niebo i ni ch... w ciemności nic nie widziałem, a po LSD tak nie miałem.
nigdy nie brałem dragonfly, ale z opisów z forum wynika, że to może być właśnie to. (zastanawiam się czy to nie jakieś imao, bo biore ssri i nie chciałbym mieć jakiejś zapaści.
jakbym nie dojadł jeszcze 8miu druidów po 2h, to bym miał naprawdę zjebaną jazdę - już przeginają z tymi papsami deale. bym go pozwał chuja, jakby było legalne :F

pozdro i sorry za offtop. temat mnie zaciekawił :)
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości