Moklobemid + Opioidy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

Witam. Niedługo będę zażywał ten preparat po nieudanej kuracji lekami ssri i snri. Na wikipedi jest napisane, że lek ten wzmacnia działanie opioidów. Bardzo mnie to cieszy bo może dzięki temu będą działały na mnie mniejsze dawki opioidów czyli lepsza luta za mniej kasy.

Tylko jak wygląda to wzmacnianie. Ktoś stosował moklobemid i mógłby napisać jak wygląda faza po opiatach podczas brania tego leku? Jak bardzo wamacnia opiaty i czy dotyczy to ogólnego działania opio czy też wzmacnia samą sedacje?

w tym wątku jest trochę o wzmacnianiu kody i z tego co zrozumiałem podczas brania moklobemidu kodeina działała lepiej, a skutków ubocznych nie było. http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... ,5;nocount

Ja przetestuje moklobemid z kodeiną, buprenorfiną i heroiną. Zacznę od małych dawek aby sobie nie zrobić krzywdy.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2009 przez ksionc, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1118 / 6 / 0

ksionc, ja testowałam i rzeczywiście bywało cudnie, ale naprawdę musisz uważać i przy pierwszych próbach zmniejszyć dawki opio. Z tym mixem trzeba ostrożnie, bo można się przejechać.

Co do działania. Ja brałam bodajże 150 moklobemidu/dzień (mogę się mylić, było to dość dawno). W tym okresie z opio brałam tylko kodeinę. Nie było wzmocnienia sedacji, za to wzmacniało się to co wszyscy w kodeinie najardziej lubimy: wejście i pierwsza faza działania, całe to osławione kodeinowe ciepełko i euforia. Mix 5/5, ale uważaj!
Ostatnio zmieniony 31 maja 2009 przez leiche, łącznie zmieniany 1 raz.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Kijów: Izraelski baron narkotykowy zbiegł podczas ekstradycji

Kilka minut przed zaplanowaną ekstradycją na lotnisku Boryspol w Kijowie z rąk ukraińskich policjantów w tajemniczy sposób zbiegł znany izraelski handlarz narkotyków – poinformowały w piątek izraelskie i ukraińskie media.

• 1118 / 6 / 0

No mnie nic nie było, ale jechałam na dawkach kodeiny 150-300. Żadnych dodatkowych efektów nie zaobserwowałam.

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

W chuj czasu podbijałem kode moklobemidem.
Najwięcej wyciskałem z mixów moklobemid + citrosept + kodeina.
Przy tolerce kiedy 900mg praktycznie nie klepało, 300mg w takim mixie składało nieziemsko.
Dziś znalazłem ostatnią tabletke moklo, zjadłam ją, po godzinie wziąłem 150mg (!) kody i poczułem przyjemną, leciutką faze.

• 379 / 13 / 0

Czy trzeba jest moklobemid stale, tj codziennie zeby przynosilo to taki efekt? Czy wystarczy wlasnie wrzucic np jedna tabletke na godzine przed opiatem i efekt bedzie podobny?

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

1h przed opiatem i jest ok. Nie trzeba go brać codziennie.
  • 496 / 9 / 0

Jak to zorganizować?

• 379 / 13 / 0

Od psychiatry albo znajomego lekomana. Mozna tez sfalszowac recepte ;)

• 1448 / 32 / 0

Albo od lekarza ogólnego, ja raz dostałem to od lekarza ogólnego.

• 1424 / 91 / 0

moclobemid faktycznie interreaguje z opioidami w fazie farmakodynamicznej. pewne mechanizmy sa wspólne dla noradrenaliny, serotoniny i endogennych opioidów. selektywne,odwracalne, ale i zależne od dawki! zahamowanie MAO A w OUN powoduje uaktywnienie mechanizmów noradrenegicznych, które z kolei wpływają na uwrazliwienie receptorów opioidowych na endo i egzogenne opioidy.
aby otrzymać najlepsze efekty moclobemid należałoby stosowac co najmniej 14 dni. ale tu sa już tak różne szkoły i zdania, ze najlepiej to jednak empirycznie przetestować.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata