A tak na powaznie to poprostu zauwazylismy ta conajmniej dziwna zmiane i czyms ona musi byc spowodowana.
z piwnych oczy zrobiły się piwne z takim zielonym połyskiem ;-)
błękitno-zielonkawo-szare.
dzień po ostrym chlaniu mam następnego dnia zazwyczaj znowu czysty błękit
nie wiem czy to od jarania, ale taka zmiana zaszła bo wiem jakie oczy miałem w podstawówce :P
Nie sądze żeby to było od jarania, żeby to udowodnić musiałbym się cofnąć o jakieś 4 lata i nie palić.
Wtedy ciekawe czy oczy miały by ten sam kolor.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę
Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.