5HTP + Tyrozyna + TREC Super Energy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 86 / / 0

Witam!
Zastanawiam się nad zakupem trzech rzeczy:
5HTP, Tyrozyny i TREC Super Energy ( http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... 940mg.html )

Jak z dawkowaniem? Myślę 200mg 5HTP i 1000mg Tyrozyny every mornin, a TREC co jakiś czas - zależy od tego,jaki dzień będzie.
Po jakim czasie powinienem spodziewać się efektów - i - czy w ogóle będą jakieś efekty? (rano przyjmowane na czczo ;P)
Ktoś stosował ten TREC? Jakie wrażenia? Myślę o korzystaniu z niego zawsze wtedy, gdy dzień będzie cięższy - wypad gdzieś na moto, jakiś ważny sprawdzian w szkole etc - dwie kapsuły.
Kupuję jeszcze to: http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... -kaps.html
Raczej na o wiele cięższe dni - dwie tabletki przed imprezą lub coś.

Czy te wszystkie zakupy mają sens w ogóle? Czy ten mój "plan" jest poprawny?

pozdrawiam

• 325 / 1 / 0

po co to wprowadzać w siebie. i tak spróchniejesz

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Legendy marihuany: Jack Herer

Jack Herer to Armani marihuany – jeden z wielkich klasyków, które dziś nie są być może już tak popularne jak kiedyś, ale wciąż pozostają złotym standardem i ciągle przyciągają koneserów.

Użytkownik nieaktywny
  • 86 / / 0

Cel główny: walka z fobią społeczną i ewentualnymi stanami depresyjnymi. ;)
Do SSRI nie mam dostępu, więc próbuję tyrozyną i 5htp + ew te dwa specyfiki w tzw. momentach potrzeby.

pzdr

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 39 / / 0

Dzięki sharky za temat na rozkminkę, od 40 minut czytam to i czytam i nie wiem czy ma jakiś sens

edit: ma sens

Użytkownik nieaktywny
  • 86 / / 0

Od 40 minut? Minęło 17 od powstania tematu do twojej odpowiedzi. You smokin smokin weed...

• 325 / 1 / 0

przez to ze wyglądasz inaczej od reszty masz popadać w stany depresyjne?

kiedyś miałem ku temu tendencje, ale człowieku... co mają powiedzieć ludzie bez rąk?

trzeba się cieszyc z tego co ejst , nie wiem moze się myle

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 39 / / 0

Ludzie bez rąk, OMG!

Użytkownik nieaktywny
  • 86 / / 0

Dlaczego twierdzisz, ze wygladam inaczej? (Mowimy chyba o patologii, a nie o normalnych roznicach miedzy ludzmi)
masz racje, trzeba sie cieszyc z tego co jest :) ale ja jednak mysle dosc powaznie o zakupie tych rzeczy..... i nie wiem, czy warto, jakie beda efekty...
pozdrawiam

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 39 / / 0

• 129 / / 0

Jak nie mają rąk to czym sobie zwalą?

Co rusz wszyscy wmawiają sobie depresje :-p
Nie bierzcie mojej opinii całkiem serio ale uważam że takie środki mogą uzależnić :-p I po odstawieiu będzie jeszcze gorzej - ale to tylko moja opinia ;-)
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata