MIX

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

MIX

Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

po 70 tabletek Dormicum, Relanium, Noktoferze, Stilnoxie, Zomirenie i kilka tabletek Luminalu...wszystko zmielone w młynku elektrycznym i pakowane w kapsułki po błonniku....
wieczór jedna kapsułka do tego kieliszek dobrego wina...i odlot do krainy szczęśliwości i błogości...mrrrrr

• 2744 / 22 / 0

i co w związku z tym ?
Ja mam parę dziurawych skarpetek w szafie które przez pomyłkę wrzucam do prania, ale nie chce mi się ich teraz szukac pomiędzy dobrymi skarpetkami... Mówię Wam, jak znajdę taką dziurawą z rana, kiedy się spieszę, to taki spid, ciśnienie mi podskakuje z 20%

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.

• 463 / 1 / 0

Chujowo że ludzie muszą robić takie miksy z przeróznych tabletek zamulająco-usypiających żeby "odlecieć do krainy błogości". Taką krainę błogości to ja mam jak się dobrze zjaram, bombka zlatuje i idę spać.

• 461 / 42 / 0

Dziwne, dziwne :rolleyes: po 70 tabsów :-/ zmielonych :huh:
Jak byłem mały to też lubiłem mieszać wszystko do kupy i sprawdzać tego właściwości. (np. szampon+krem+pasta do zębów)

• 1199 / 1 / 0

No co moze akurat taki miks bylby całkiem przyjemny....

• 116 / 1 / 0

Jezus pisze:
i co w związku z tym ?
Ja mam parę dziurawych skarpetek w szafie które przez pomyłkę wrzucam do prania, ale nie chce mi się ich teraz szukac pomiędzy dobrymi skarpetkami... Mówię Wam, jak znajdę taką dziurawą z rana, kiedy się spieszę, to taki spid, ciśnienie mi podskakuje z 20%
To obcinaj paznokcie i nie noś za małych butów %-D

Użytkownik nieaktywny
  • 58 / 1 / 0

obcinaj paznokcie? nie chce wiedziec jak ci sie skarpety dra w takim przypadku
o mieleniu tabletek jeszcze nie slyszalem :huh: to jest raptor jezus
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

• 1613 / 15 / 0

Jezus pisze:
Ja mam parę dziurawych skarpetek w szafie które przez pomyłkę wrzucam do prania, ale nie chce mi się ich teraz szukac pomiędzy dobrymi skarpetkami...
Mam to samo - czaj ten studencki patent:
zakładasz jedną dziurawą z dziurą w okolicach pięty, a na to drugą dziurawą w okolicach np. dużego palca. Uwaga - obie muszą tego samego koloru. Sprawdzone :-D
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata