Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 22 / 1 / 0
Czy na dokładnej morfologii, wymazie mogą wyjsc narkotyki? tzn przykladowo lekarz bieze badania cos jest powiekszone w chuj wiec ten pan bral to i to, jest taka mozliwosc? szczegolnie przy opiatach.
Uwaga! Użytkownik addict nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 204 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaitylkoja »
Prawdopodobnie tak, mi lekarz powiedział kiedyś ze pale papierosy gdy spojrzał na wyniki więc się nie zdziw. Ale jest zawsze inne wytłumaczenie, taki test nie daje stuprocentowej pewności a jedynie moze wskazywac że czegoś używasz.
Trust no1

Jeśli napisałem post dłuższy niż 2 zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie.
  • 507 / 10 / 0
Wymaz, jaki wymaz? Morfologia jest robiona z krwi.
Nie ma możliwości żeby jakikolwiek narkotyk Ci wyszedł, pod tym kątem robione są specjalne badania.
Morfologia sprawdza erytrocyty, krwinki czerwone, limfocyty, trombocyty itede, itede. Czyli coś, co nie nic z tym współnego.

Jeśli nie wierzysz: sama poszłam na pełną paletę badań (nie tylko na morfologię) po dxm i kodeinie wręcz ledwo się wlecząc - nic nie wyszło.
NOWY DWOREK NOWE ŻYCIE
  • 645 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: dobson »
Od fajek ma się zagęszczoną krew - po tym pewnie poznał.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości"
                                Jean Cocteau
  • 181 / / 0
Nieprzeczytany post autor: mirror »
ja miałam wczoraj pobieraną krew 4 godziny po podaniu metkatynonu i.v. i morfologia idealna, a sód, potas w górnych granicach normy %-D

a bałam się bo krew bardzo ciemna była.
Nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa.
  • 17 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Snajperov »
co to za bzdury w ogole? ja swego czasu bywalem w szpitalu niemalze codziennie (na oddziale dziennym onkologicznym), przychodzilem najarany i nikt nic nigdy nie wiedzial! w morfologii nigdy nic takiego nie wyjdzie, trzeba specjalne odczynniki dodac. w morfologii automat liczy na obrazie mikroskopowym ilosc wszystkiego we krwi. lekarze lubia byc szanowani i typek pewnie zobaczyl ze zolte zeby masz, paznokcie nie takie, zimne rece albo cokolwiek i poznal ze palisz szlugi, a potem taki txt zarzucil z powietrza zeby Cie zaskoczyc
  • 914 / 203 / 1
Nieprzeczytany post autor: dajmon »
Na podstawie stężenia enzymów wątrobowych (ASPAT, ALAT) można wnioskować o sprawności wątroby (jak męczysz wątrobę dragami to będziesz miał je ponad normę). Poza nimi to rzadko jest związek między elementami morfotycznymi krwi a braniem.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 155 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: leśnik »
Prawda tkwi w kupie.
Uwaga! Użytkownik leśnik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 203 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: kacyk »
nawet w zwykłym badaniu krwi wykryją ci narkotyki! a za posiadanie narkotyków(nawet w krwi) grozi 18 lat łagru na syberii! z codzinnym biczowaniem łańcuchami zajebanim z obory od byków w ramach rozrywki
https://www.youtube.com/watch?v=83y3K0OH2XM
  • 22 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: addict »
Mam pobieraną krew i robiony wymaz z nosa co 3-4 tygodnie. Morfologia NIC nie wykarze, lecz tak jak powiedzial kolega @dajmon ASPAT i ALAT mogą być ponad normy jeżeli katujemy wątrobe świństwem (i tak też u mnie było, mialem te dwa powyzej normy ;) )
Uwaga! Użytkownik addict nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.