Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

Ha. Zapraszam.

W tym temacie macie niespotykaną wcześniej możliwość złożenia Skargi.

Na wszystko, co waszym zdaniem powinno nie być.

Propozycję co do działań, jakie powinniśmy(My - Moderatorzy, Admini, a może i wy, zwykli szarzy użytkownicy też) podjąć mile strasznie widziane.

Proszę się nie wstydzić, wszystkie posty pozostaną tu anonimowe i obiecuję na życie swe, że wnikliwie rozpatrzone przez grono ekspertów. Niech skonam jeśli będzie inaczej!

Użytkownik nieaktywny
  • 176 / / 0

Czempion Kochanie, owszem, jeśli tylko sobie tego życzysz :* ;]

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Samooobsugowy handel na dwa słoiki

W nietypowy sposób postanowił pójść na rękę swoim klientom tworząc dla nich swoisty samoobsługowy punkt dilerski.

• 719 / 40 / 0

Knajpa poszła na spotkanie ze Św. Piotrem, rozumiem, ale dlaczego, do chÓja, schowano Śmietnik? Co to ma na celu, propagowanie czystości?

• 24 / / 0

Przyzwyczaiłam sie ze raz na jakis czas znika knajpa. Fajnie by było gdyby tym razem podano jakies konkretne argumenty, z jakiego powodu knajpa poszla w pizduuuuuuuuu.

• 374 / / 0

Sorry nie chce się wpierdalać - nie moja piaskownica nie moje zabawki. Napisze tylko dlaczego czytam to forum, a nie ukrywam ze jestem wkurwiony może troszeczkę, wiec przepraszam za wulgaryzmy, ktore sie ewentualnie pojawia dalej, choć tak naprawdę jeżeli ktoś chce to niech mi nawet dożywotniego bana wsadzi bo w sumie to jest tylko jakieś jebane forum. Nie oszukujmy tak jak niektórzy. Pewnie część "moderatorów" o tym zapomniała przez co zapomnieli o sprzątaniu. Ode mnie: Sprzątajcie "ludzi z obstrukcją" - nie będzie syfu bo nie nasrają.

Zanim przerzuciłem się na hyperreala z forum smartshopu minęło trochę czasu. Wkurwiała mnie tak strasznie głupota ze nie chciało mi się tego absolutnie czytać, bo bandą gówniarzy pierdolących głupoty nie chce się męczyć mojego wzroku i marnować swojego czasu. Przyciągnęła mnie tutaj rzeczowość toczących się dyskusji i ich uczestnicy z fachową niekiedy wiedzą, gówniarska głupota zaś przestała irytować po jakimś czasie - przestałem ją zauważać. Z wiatrakami nie sposób wygrać skoro już urosły. Knajpa z czasem tez mnie zaciekawiła, bo jednak ćpuny nie tylko ćpają ale i mają inne zainteresowania. Pewnie dalej będę czytał wątki tematyczne, ale tylko te. Udzielać i tak się nie udzielałem. Dla mnie narkotyki to dodatek do życia i tego się będę trzymał. Do widzenia.

• 982 / / 0

co za chuj wyjebał knajpę ,w tym nowym lepszym roku?
gzie jest śmietnik kogoś już doszczętnie popierdoliło ?

• 1424 / 91 / 0

zgadzam się z kolegą. czytam wątki tematyczne, pisze też coś tam, chłamu staram się nie widzieć, ale knajpy i smietnika szkoda. z knajpy i wypowiedzi tam można się było niekiedy naprawde nieźle posmiać, a i niektóre wątki były całkiem do rzeczy. na smietniku znalazłem parę perełek wśród badziewia, a i nieraz zdarzało mi się nieźle posmiać z idiotyzmów tam zawartych. szkoda likwidować te dwa działy. po mału to forum pozbywa sie swojej specyfiki i tego czegoś, co stanowi "sól" tej stronki.
pzdr

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

w końcu usunęli tą zjebaną knajpę i odezwały się wkurwione ćpuny hahahahaha

• 611 / 4 / 1

To jest forum o środkach psychoaktywnych.
Jak chcecie popierdolić to sobie poromansujcie na IRCu. :-D

• 463 / / 0

właśnie jak chcecie se pogadać o pierdołach jest irc yo dobrze że nie ma knajpy i smietnika
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata