Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
  • 2 / / 0
witam ..

moze ktos ma ochote lub przygotowuje sie do sesji ayahuascowej ... zwlaszcza ze zbliza sie dzien przesilenia i ta data wydaje mi sie najbardziej odpowiednia.

jest tylko jeden problem . nie mam wszystkich potrzebnych skladnikow. mam tylko lianę Banisteriopsis Caapi a nie mam drugiego skladnika (Psychotria viridis lub Mimosa hostilis). moze ktos ma, umie zdobyc itd. bylbym bardzo wdzieczny nawet za pomoc w zdobyciu a tym bardziej za wspolna podroz...
  • 325 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: strunaman »
fajna sprawa. ale nei mam nic z tych rzeczy. gdzie to można kupić? :-p
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 3490 / 48 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Jestem stanowczo na TAK! Dobry pomysł, chyba niejeden szaman zorganizuje coś takiego na własną rękę :D A jak nie da się załatwić ayahuasci to polecą grzyby.


Przenoszę do ogrodu tak przy okazji i mam Cię wosk na oku ;>
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2007 przez Kurwik, łącznie zmieniany 1 raz.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 4021 / 349 / 947
z całego serca-poważnie-polecam Maya Ethnobotanicals.,.zamawiałem od nich jakies dwa miesiące temu mimose. Maurice De Graaf,szef,a może i jedyny pracownik tego sklepu to naprawdę Człowiek. gość,który wierzy w to co robi,promieniuje życzliwością i imponuje cierpliwością (strasznie cudowałem z tym zamówieniem nie wiedząc do konca co i jak i nieodmiennie otrzymywałem życzliwe i rzeczowe odpowiedzi). on sam cieszy sie na zagranicznych forach jak najlepszą opinią co tyczy sie także jakości sprzedawanych prez Niego roślin,rozsądnych cen,szybkiej wysyłki,porządnego pakowania,itd. po całej transakcji zdecydowałem się zrezygnować z usług krajowych smartshopów i wszelkie etnobotaniczne ciekawostki zamawiać rzadziej,ale za to tylko w Maya ...
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 77 / 1 / 0
czyżby na smarcie nie było już produktów? bo dawno nie zaglądałem..a czas realizacji zawsze był bardzo szybki...ale co do samego pomysłu to nastawiam się bardziej na kwasa...z jednego prostego powodu: brak odpowiedniej miejscówki gdzie nie ma żywej duszy;>
...
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: wosk »
na smarcie juz nie ma nic co zawiera DMT w zadnym polskim etnoszopie juz nie ma. ja jeszcze probuje zdobyc ale jest to dla mnie priorytet zeby sie udalo z tym przesileniem bo to wyjatkowa okazja.
  • 183 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: h3452435 »
na magicznym łogrodzie so
Uwaga! Użytkownik h3452435 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4021 / 349 / 947
niby jest psychotria,acacia i phalaris ale wszystkie w postaci nasion.,. żaden smartshop w Polsce nie sprzedaje jawnie w tej chwili gotowego materiału,w praktyce nie sprzedają więc nic co zawiera dmt,bo w nasionach o ile mi wiadomo go nie ma.
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 50 / / 0
Nieprzeczytany post autor: mattizz »
czwarta erpe jego mać :rolleyes:
Uwaga! Użytkownik mattizz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: borrasca »
Na stronie pewnego sklepu etnobotanicznego, znajdującego sie w USA, ciekawą rzecz ujrzałem ale bez żadnego zdziwienia. Przeciwnie. Pod zdjęciami prezentującymi korę M.Hostilis i liście P.Viridis pojawił się taki oto napis: discontinued. Discontinue oznacza przerwać, przestać, zaprzestać. Nie ma na świecie takich słów, nic nie jest w stanie wyrazić mej głębokiej wdzięczności za to, że z absolutnie nieprzymuszonej woli, z czystej dobroci serca i troski o mój rozwój, po raz kolejny już ktoś, chce mnie uratować przed mną samym. Jestem wzruszony. Całkowicie.
Naprawdę.
Nie w tym roku to może za rok. Nie chodzi o specyficzny dzień czy konkretną noc. Trzeba być przygotowanym...i dzielnym.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2008 przez borrasca, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga! Użytkownik borrasca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.