Kodeina + DXM + Tramadol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 44 / 1 / 0

Czy mix : kody , tramca i dxm jest opłacalny? W jakich ilościach?
Jakie przynosi efekty? :)

• 754 / 21 / 0

podobno DXM + kodeina = tramadol, więc może sobie trampka odpuść :]
ja bym pieprznął dxm (300mg) + tram (300mg), podobno ciekawie bombi.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Na przemycie i sprzedaży narkotyków mogli zrobić miliony

Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł.

nvm

• 217 / / 0

Demoon: to jest trochę nielogiczne, gdybyś napisał =tramadol +efekty psychodeliczne to już miałoby większy sens, ale w tej postaci jest dość absurdalne. ;-) Pomijam kwestie zasadności samej w sobie, bo nie próbowałem tego miksu. Poza tym tramadol nie wywołuje zaburzeń motorycznych w takim stopniu jak dxm.

• 754 / 21 / 0

nvm pisze:
Demoon
chodziło mi o małe dawki dxm :] takie, przy których nie ma zaburzeń chodzenia ani psychodeli, tylko euforia i stymulacja.

poprawiono cytat- Marchew

• 460 / 1 / 0

Ja po 300 mg DXM-u na 75kg masy(to chyba jest mala dawka) zadnej euforii nie mialem, psychodeli tez, a jedynie zaburzenia równowagi i to tylko popsulo by mi blogostan kodeinowy.

• 1157 / 10 / 0

Bral ktos juz mix tramadol plus dxm?

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

Gargamel pisze:
Tego tutaj chyba jeszcze nikt nie bral.
Brało parę osób (użyj searcha), mało tego, ludzie co wyście ostatnio tak z tym miksem powariowali? Nie wolno łączyć tramadolu z dxm, poczytaj o zespole serotoninowym.

• 3534 / 17 / 0

Ile godzin od ostatniego przyjecia DXM można zarzucić kodę ?? Dawka dxm to powiedzmy 225 mg

Użytkownik nieaktywny
  • 377 / 4 / 0

WildMonkey pisze:
Ile godzin od ostatniego przyjecia DXM można zarzucić kodę ?? Dawka dxm to powiedzmy 225 mg
po 1,5 - 2 H , powienno być dobrze :D, DXM nieżle wzmacnia kode, chyba że władnie nie chcesz mieszać tych specyfików to poczekaj dłużej ale ja osobiście bardzo lubie takie małe dawki DXM przed kodą
miłej zabawy

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Może jesteś uczulony na dexa? Ja mam dokładnie tak samo, z tym, że nie rzygam (zresztą ja po niczym nie rzygam), ale faza po dexie trzyma mnie zwykle 24h.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata