Depresanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

próbował ktoś może takiego mixu? Mam wątpliwości ponieważ czytałem że tramal niweluje działanie psylocybiny czy jak jej tam a nie chce stracić 8 zł za pixe. No i tramal "wylewa" serotonine i pixy też więc czy będe więc jeszcze bardziej hepi? chodzi mi o to czy jest sens dodawać słodziku do cukru. taa

[Depresanty - Miksy]

• 79 / / 0

Takie polaczenie moze byc niebezpieczne ze wzgledu na mozliwosc wystapienia syndromu serotoninowego.

[Depresanty - Miksy]

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Coraz więcej kobiet w ciąży stosuje marihuanę

W Stanach Zjednoczonych podwoiła się liczba kobiet w ciąży, używających marihuanę – wynika z badania opublikowanego we wtorek w Journal of the American Medical Association.

brk

• 17 / 1 / 0

jakiej psylocybiny w pixie ? czy to moze ja jestem takim mozgiem ? HAHAHAHA

[Depresanty - Miksy]

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

brk pisze:
jakiej psylocybiny w pixie ? czy to moze ja jestem takim mozgiem ? HAHAHAHA
przecież nie pisałem że psylocybina jest w pixach. poprostu pomyślałem ze jak niweluje psylosybine
to i może zmniejszać działanie mdma. a co do szoku serotoninowego tp raczej wątpie czy tramal powoduje większy wzrost serotoniny niż pixa. a po 3 pixach jakoś się żyje

[Depresanty - Miksy]

brk

• 17 / 1 / 0

mruk pisze:
próbował ktoś może takiego mixu? Mam wątpliwości ponieważ czytałem że tramal niweluje działanie psylocybiny czy jak jej tam a nie chce stracić 8 zł za pixe. No i tramal "wylewa" serotonine i pixy też więc czy będe więc jeszcze bardziej hepi? chodzi mi o to czy jest sens dodawać słodziku do cukru. taa

Na logike farmazony pierdolisz ;]

[Depresanty - Miksy]
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2006 przez brk, łącznie zmieniany 1 raz.

• 640 / 1 / 0

300 fety+10 pridinolow,ciekawe co by bylo i jakby zrylo

[Depresanty - Miksy]

• 1639 / 192 / 0

Kumpel próbował. Tzn. zjadł chyba 6 pridinolów i wciągnął krechę. Mowił, że miał haluny w nocy.

[Depresanty - Miksy]

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

Camilleri pisze:
Początkujący]
thc pisze:
Co to za banialuki??
Camilleri pisze:
jakie banialuki. to optymalny wynik moich licznych ekperymentów.
[Depresanty - Miksy]

Użytkownik nieaktywny
  • 67 / / 0

a przy bioxetinie(Fluoxetine) prubował ktoś? podobno osłabia tripa, jak z tym jest?

[Depresanty - Miksy]
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata