najlepszy sposob spozycia?

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA i 6-APB.
Zobacz też: Empatogeny na Wikipedii

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

mtsss

7
ponad 8 lat temu
ponad 8 lat temu
Totalny leń kuchenny
17 marca 2007, 19:09
jak najlepiej spozyc pigule? poprostu polknac, pogryzc i polknac, czy rozkruszyc i nosem? nie jebcie mnei ze glupie pytania zadaje, ale czytajac sobie forum zauwazylem ze co osoba to inne zdanie na ten temat;/ no i chcialbym wiedziec jak to wkoncu jest. slyszalem ze pogryziona i polknieta szybciej wchodzi ale krocej dziala, inni mowia ze wciagnieta nosem daje najlepsze efekty. szczereze to nie mam pojecia ile w tym wszystkim prawdy. niech ktos obeznany sie wypowie.

Zielone Karty

488
ponad 9 lat temu
7 miesięcy temu
Totalny leń kuchenny
17 marca 2007, 20:18
różnie inne lepsze, drugie gorsze ale głównie, dlatego że są w formie tabletek to do zjedzenia

boochos

21
ponad 10 lat temu
11 miesięcy temu
Totalny leń kuchenny

17 marca 2007, 21:46
imo po to to jest w formie tabsy zeby ja zjesc. gryzc niewarto bo sie zeby szybko psuja

StraszliwyBandyta

2
ponad 8 lat temu
ponad 7 lat temu
Totalny leń kuchenny
17 marca 2007, 23:45
najlepiej działa sporzyta w odpowiednich okolicznościach, nie odpowiednim dozowaniu czy drodze aplikacji :)

Pixi

50
ponad 9 lat temu
ponad 4 lat temu
Totalny leń kuchenny
18 marca 2007, 23:23
Ja chyba wrócę do rozgryzania, mam wrażenie że mocniej wtedy czesze (chociaż pewnie tylko mi się wydaje). Wciąganie nosem porzuciłem po tym jak wciągnąłem różowe słoneczko (próżno szukać w nim MDMA) i zatkało mi nos na amen :D

UNOY

47
ponad 9 lat temu
ponad 2 lat temu
Totalny leń kuchenny
19 marca 2007, 0:18
ja po prostu łykam i czekam na wejście. jak się pogryzie to chyba nie wchodzi tak nagle, tylko trochę szybciej i stopniowo. teraz to już nie to co kiedyś, ale dawniej jak się połknęło gorszka to wszystko było ok przez godzinę, potem zawiecha i nagle się robiło "BUM!" i wszystko stawało się piękne :) niektórzy w tym momencie osuwali się po ścianie :)))

aha - użytkownik Gum@ ma dość osobliwy i hardkorowy zarazem sposób hehe
Ostatnio zmieniony 19 marca 2007, 0:31 przez UNOY, łącznie zmieniany 1 raz.

Wizeush

265
ponad 9 lat temu
8 dni temu
Totalny leń kuchenny

19 marca 2007, 14:55
No podejrzewam, ze choidzi Ci o ladowanie doodbytniczo ;P.. Bleee..
Ja preferuje dropsiki jesc tak jak sa do tego skonstruowane :P.. Rozgryzione niby tak jak bylo napisane, wchodzaszybciej i stopniowo.. ale nie wiem czy to prawda ;].
Peace.

UNOY

47
ponad 9 lat temu
ponad 2 lat temu
Totalny leń kuchenny
19 marca 2007, 20:31
No podejrzewam, ze choidzi Ci o ladowanie doodbytniczo

o tym akurat nie wiem, miałem na mysli dożylnie ;)

Pixi

50
ponad 9 lat temu
ponad 4 lat temu
Totalny leń kuchenny
21 marca 2007, 0:29
Łykanie jest jak najbardziej spoko, pod warunkiem że się dużo nie zjadło golonki przed :)

Kikiriki

3
ponad 8 lat temu
ponad 6 lat temu
Totalny leń kuchenny
10 kwietnia 2007, 14:03
ja przeważnie połykam bo szkoda mi zębów żeby je gryźć.. ale gryzione wchodzą na pewno szybciej i trzymaja chyba tyle co połkniete.. chociaz nie jestem pewna bo niektórzy mówia ze krócej..
Wróć do „MDxx, APxx”