najlepszy sposob spozycia?

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

od 25 stycznia 2007
7
Totalny leń kuchenny
»
jak najlepiej spozyc pigule? poprostu polknac, pogryzc i polknac, czy rozkruszyc i nosem? nie jebcie mnei ze glupie pytania zadaje, ale czytajac sobie forum zauwazylem ze co osoba to inne zdanie na ten temat;/ no i chcialbym wiedziec jak to wkoncu jest. slyszalem ze pogryziona i polknieta szybciej wchodzi ale krocej dziala, inni mowia ze wciagnieta nosem daje najlepsze efekty. szczereze to nie mam pojecia ile w tym wszystkim prawdy. niech ktos obeznany sie wypowie.

od 21 października 2006
487
Totalny leń kuchenny
»
różnie inne lepsze, drugie gorsze ale głównie, dlatego że są w formie tabletek to do zjedzenia

od 04 stycznia 2006
21
Totalny leń kuchenny
»
imo po to to jest w formie tabsy zeby ja zjesc. gryzc niewarto bo sie zeby szybko psuja

od 15 lutego 2007
2
Totalny leń kuchenny
»
najlepiej działa sporzyta w odpowiednich okolicznościach, nie odpowiednim dozowaniu czy drodze aplikacji :)

od 27 marca 2006
50
Totalny leń kuchenny
»
Ja chyba wrócę do rozgryzania, mam wrażenie że mocniej wtedy czesze (chociaż pewnie tylko mi się wydaje). Wciąganie nosem porzuciłem po tym jak wciągnąłem różowe słoneczko (próżno szukać w nim MDMA) i zatkało mi nos na amen :D

od 02 stycznia 2007
47
Totalny leń kuchenny
»
ja po prostu łykam i czekam na wejście. jak się pogryzie to chyba nie wchodzi tak nagle, tylko trochę szybciej i stopniowo. teraz to już nie to co kiedyś, ale dawniej jak się połknęło gorszka to wszystko było ok przez godzinę, potem zawiecha i nagle się robiło "BUM!" i wszystko stawało się piękne :) niektórzy w tym momencie osuwali się po ścianie :)))

aha - użytkownik Gum@ ma dość osobliwy i hardkorowy zarazem sposób hehe
Ostatnio zmieniony 19 marca 2007, 0:31 przez UNOY, łącznie zmieniany 1 raz.

od 11 czerwca 2006
359
Totalny leń kuchenny

»
No podejrzewam, ze choidzi Ci o ladowanie doodbytniczo ;P.. Bleee..
Ja preferuje dropsiki jesc tak jak sa do tego skonstruowane :P.. Rozgryzione niby tak jak bylo napisane, wchodzaszybciej i stopniowo.. ale nie wiem czy to prawda ;].
Peace.

od 02 stycznia 2007
47
Totalny leń kuchenny
»
No podejrzewam, ze choidzi Ci o ladowanie doodbytniczo

o tym akurat nie wiem, miałem na mysli dożylnie ;)

od 27 marca 2006
50
Totalny leń kuchenny
»
Łykanie jest jak najbardziej spoko, pod warunkiem że się dużo nie zjadło golonki przed :)

od 10 kwietnia 2007
3
Totalny leń kuchenny
»
ja przeważnie połykam bo szkoda mi zębów żeby je gryźć.. ale gryzione wchodzą na pewno szybciej i trzymaja chyba tyle co połkniete.. chociaz nie jestem pewna bo niektórzy mówia ze krócej..
Wróć do „MDxx, APxx”
Na czacie siedzi 10 uczestników Wejdź na czata

Awatarfrs  Awatarunknown  Awatarthcmaster  Awatarunknown  AwatarLilith  AwatarGanjaBot  AwatarMondengel  Awatarvirr  AwatarAlfaBot  Awatarcircus