uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 325 / 1 / 0
jak myślicie dobrym sposobem na to zeby roślinki miały dobry start jest zbudowanie mikrofolii ? tzn : ściane balkonu wyłożyc sreberkiem następnie przykleic do neij folie na górze i pod kątem około 60 stopni przykleić dolną częśc do podłogi balkonu. myśle ze to przez miesiąc starczy roślinkom. balkon jest centralnei na południe także słoneczko daje ostro. Dam rade tak?
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
to dobry pomysl.
poszukaj w necie ofert mini szklarenek z foli:
rozpinane na stel. z pretow.bez problemu zrobisz cos podobnego sam: mozesz wykonac kilkupoziomowe polki w srodku: np: 3 schodki.
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.