Na testach na narkotyki wykryto u mnie 'opiaty'

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

pk

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

Mam problem mianowicie, na testach na narkotyki wykryto u mnie 'opiaty' mimo iz nic nigdy nie bralem. Czy jest jakas mozliwosc ze przyjalem to wraz z pozywieniem? Jesli nie to jak inaczej mozna to wytlumaczyc ? :| (btw. nikt mi nic nie dosypal jak mozecie przypuszczac ;p)

[Regulamin: 6. Staraj się tak formułować nazwę tematu, aby przynajmniej w przybliżeniu informowała, czego dotyczy temat. Nie nadawaj nazw takich jak: "Mam pytanie/problem", "Proszę o odpowiedź". - tak, to jest ostrzeżenie! / przyp. Night Garden]
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2007 przez Night Garden, łącznie zmieniany 1 raz.

• 645 / 3 / 0

Mak.
Pewnie jadłeś makowiec albo coś z makiem ;-)

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

pk

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

Powaznie jadlem makowiec i to w duzych ilosciach (okres swiat) jednak gdy probowalem uzyc tego jako wymowki to lekarz powiedzial mi ze musialbym zjesc z worek tego by bylo wykrywalne :|

• 645 / 3 / 0

Bzdura.
Zmień lekarza ;-)

Użytkownik nieaktywny
  • 14 / / 0

to napewno nie przez to ze jadles makowca... haha! bys musial chyba zjesc tone tego ciasta, by cos wyszlo. naprawde nie wiem skad mogly byc we krwi opiaty, i to na tyle aby test mogl wykryc.

Użytkownik nieaktywny
  • 294 / / 0

Jeśli zjadłeś sporo makowca to jest duża możliwość, że miałeś mylny test!
Wiem z doświadczenia, że np. będąc na blokerach jak zjesz za dużo maku to później może cie trochę skręcić!

pk

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

nie we krwi tylko w moczu :D czyli wkoncu jak jest mozliwe ze od makowca czy nie ? jeden mowi tak drugi inaczej a jakos sie wytlumaczyc musze :)

Użytkownik nieaktywny
  • 294 / / 0

Na 100% jest taka możliwość!

pk

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

dzieki za informacje :))

Użytkownik nieaktywny
  • 46 / / 0

Ale masz problem. Powiedz, miałeś kaszel i farmaceuta sprzedał ci Thiocodin. Bo przecież tak było zaiste.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata