Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Nazwa chemiczna: 1-(2-fluorofenylo)propan-2-amina
Klasyfikacja wg efektów: stymulant
[ external image ]
http://en.wikipedia.org/wiki/2-Fluoroamphetamine
2-Fluoroamphetamine (2-FA) is a stimulant drug from the amphetamine family which has rarely been sold as a designer drug.[1] In addition, both 2-fluorophenethylamine and amphetamine have been found to act as potent agonists at the trace amine-associated receptor TAAR1,[2] making it likely that 2-fluoroamphetamine also has significant activity at this receptor.
Erowid milczy w kwestii dawkowania , a na forach zagranicznych większość postów dotyczących tej grupy dotyczy śmiesznie małych dawek...
Mógłby ktoś mądry podpowiedzieć od jakiej ilości zacząć testowanie ? :)
Dodano strukturę - 8.03.2023 / 909
Testowałem to jeszcze później (dość dawno temu) i jednak faktycznie dawkowanie jest mniejsze niż 3-FA , zapewne przez sporą tolerkę te 100mg wcześniej słabo podziałało , bo po krótkiej przerwie 30-50mg poklepało mnie bardzo milutko ;] próbowałem to waporyzować z żarówki ale zjebałem sprawe i chuj wyszedł .
Mniejsze dawkowanie i mocniejsze działanie zachęca bardziej do 2-FA niż 3-FA , ale ta sama sytuacja co z 2-FMA cena jest zdecydowanie za wysoka... eh a szkoda
Porównanie do 4-FMA ? hmm opierając się na tym sorcie który miałem to wypada w chuj słabo , 4-FMA daleko w tyle zostawia 2-FA.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/177-284139.jpg)
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów
Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.