CB-13

Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.

Moderator: Kannabinoidy

• 265 / 2 / 0

307 jest naprawdę dobra jako lżejsza alternatywa dla amki, szukałem czegoś takiego i jwh spełniło moje oczekiwania, tak że polecam ;)
  • 529 / 5 / 0

jednak kupiłem cb-13, naczytałem się opinii że 307 ma trochę negatywne działanie...ale jak wiadomo ile ludzi tyle opinia więc sam nie wiem czy dobrze wybrałem :-) Najwyżej 307 też spróbuję ;-)
Jaką ilość podkładu polecacie na 1 g CB-13?

Ps. Faktycznie mój błąd przy podawaniu źródła.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Chowanie zioła w paczce fajek już dawno jest spalone. Policjanci od razu tam zajrzeli

Wczoraj, po 13, na jednej z ulic w centrum Suwałk, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wylegitymowali rowerzystę. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 19-latek w opakowaniu po papierosach ma schowane zawiniątko z zawartością suszu roślinnego.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

Świetnie się zapowiada to kanna. Chyba kupię gram na testy, tylko że teraz coś ciężko z dostępnością w Polsce. Czemu tak mało jest opinii na temat CB-13? Szkodliwe, że tak mało osób testuje, słabe czy może trudno dostępne?
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2011 przez greenwave, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1107 / 57 / 0

witkacy_witkacy pisze:
Ciężko dostępne w PL.
Dostępne od ręki. Fakt jest taki, że jest chujowy ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

Podobno oralnie dobrze działa ten canna. Prawda to? Zamówiłem na próbę, więc na pewno zdam relację we wtorek/środę.
  • 993 / 21 / 0

jeden z korespondencyjnych znajomych opowiadał mi o tym że CB-13 w badaniach pomagało obniżyć o połowe dawki metadonu uzależnionym. Nie mam niestety żadnych materiałów ale poproszę go jeżeli ktoś jest ciekawy
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2012 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

CB13 to bardzo, ale to bardzo lekki kannabinoid. Osobiście bardzo lubię lekkie fazki, ale ten kanna jest po prostu za słaby.
  • 53 / / 0

Macie jakieś propozycje co do ilości podkładu na 1g cb13? z góry dzięki;)
  • 23 / / 0

1 gram podkładu na 70 miligramów cb-13 czyli ok 15 gram podkładu na całość wiem że to są straszne ilość w porównaniu do innych maczan ale no cóż słabe to jest strasznie. ale w sumie nawet nawet jak sie duuuużo tego spali
  • 43 / / 0

Naprawdę taki słaby ?
Nawet jeżeliby zrobić maczankę o wysokim stężeniu ?
Palił ktoś sam proch ?
Wróć do „Diaryloketonowe”
Na czacie siedzi 1474 uczestników Wejdź na czata