Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3063 • Strona 307 z 307
  • 1 / / 0
Cześć, Ćpaki

Chciałbym zapytać was o ważną dla mnie kwestię - czy są kraje w Europie, w których 2C-P jest legalne? Gdzie szukać takich informacji?

Halp. Żyła już zaklepana.

Przeniesiono temat do wątku ogólnego. | STR88
  • 150 / 33 / 0
W Holandii większość 2C-x z wyjątkiem 2C-B jest legalna
  • 55 / 16 / 0
Dawniej to przedawkowałam, o wiele więcej niż zalecane. Jak wyglądał trip? Nabrzmialy mi żyły, które z nuta psychodelii. Ciało okrylo się zielonymi żyłami napuchnietymi jakby mnie chciało rezerwac. Mogłam tylko leżeć w bezruchu, żeby krew rytmicznie płynęła.
24godziny leżałam, nawet nie drgnęłam w pozycji na krzyżu.
Świetny trip, nie polecam.
ODPOWIEDZ
Posty: 3063 • Strona 307 z 307
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.