Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 173 • Strona 18 z 18
  • 15 / / 0
Po 6 lat zauważyłem znaczy wzrost tolerancji ale pale tak naprawdę dużo bez większych przerwie niż 2-3 dni kiedys sztuka na 5 zioma na dwa dni starczała teraz to sam biore sztukę i na 2 z hakiem starczy:D chyba czas żeby to trochę ogarnąć bo magia palonka znika jak efekty nie są takie same jak kiedyś a przy detoksie tydzień jak nie zapale (bardzo rzadką sytuacja brak kasy zazwyczaj mam dużo innych ważniejszych wydatków niż jaranie) to jest taka bomba ze ledwo po tubi3 ogarniam co się wokół dzieje a jak pale w ciągu to i 4 wiadra można zjeść. Wiadomo jak się często zmienia odmiany i wgl to się aż tak tej tolerki nie zauważa qle jak się pali dużo tego samego sortu to jednak widzę pozdrawiam wszystkich cieplutko :D
  • 353 / 48 / 0
Rok czasu pale buszki i moja tolerancja się nie zmienia. Jak rok temu robiło mnie jedno nabicie z wapka na cały wieczór, to dzisiaj jest tak samo. Pale tylko w weekendy.
Oczywiście zauważyłem coś takiego, że jak wyjeżdżam ze znajomymi i palimy codziennie, to podnosi się tolerancja, ale jak robię 5 dni przerwy, to wszystko wraca do normy.
  • 515 / 103 / 0
8 lat kopciłem w zasadzie codziennie z drobnymi przerwami przepieprzając całe siano z dniówek za gówniarza na palenie.
Teraz pale średnio nawet i 3-4 razy w tygodniu lub czasem częściej choć i czasem dwa tygodnie bez smażenia.
O wiele więcej czerpie teraz z tej fazy i w znacznym stopniu wróciła magia. Zapewne spory wpływ ma u mnie leczenie się antagonistami NMDA z ogromnym powodzeniem (po 20 latach z depresji wyszedłem polecam temat takiego leczenia również gdy zioło pokazuje swoje skutki uboczne i uzależnienie które z nie znanych mi sensownych powodów jest negowane)
ODPOWIEDZ
Posty: 173 • Strona 18 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.