Tiofenfentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2247 / 295 / 3

IMG_20171207_180223.JPG
N-(1-phenethylpiperidin-4-yl)-N-phenylthiophene-2-carboxamide; thiophene fentanyl

Obecny w składzie czarodziejskiej maczanki, co wiemy dzięki SINowi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1822 / 277 / 2

07 grudnia 2017STR88 pisze:
IMG_20171207_180223.JPG
N-(1-phenethylpiperidin-4-yl)-N-phenylthiophene-2-carboxamide; thiophene fentanyl

Obecny w składzie czarodziejskiej maczanki, co wiemy dzięki SINowi.
W sensie w tej obecnej? Dobrze wiedzieć, P. deklarował bufa. Działanie fajne, subtelne bez jebnięcia ;-) Bardzo dobrze sprawdzał się w miksie z innymi opio (DHC). Jak wygląda jeśli chodzi o moc w porównaniu do zwykłego f?
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2017 przez guccilui, łącznie zmieniany 1 raz.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Leczenie uzależnionych od alkoholu może być przymusowe, ale z ograniczeniami

Sąd może zobowiązać uzależnionych do podjęcia terapii, ale nie wolno trzymać ich w szpitalu "pod kluczem". Okazuje się jednak, że niekiedy dochodzi do stosowania przymusu wobec osób, które powinny samodzielnie o sobie decydować.
  • 2247 / 295 / 3

Tak, w obecnej. O ile się nie mylę to vendor deklarował bufa w pierwszej wersji maczanki, tej co każdy myślał, że to na fufie.
  • 1822 / 277 / 2

Tak, w obecnej. O ile się nie mylę to vendor deklarował bufa w pierwszej wersji maczanki, tej co każdy myślał, że to na fufie.
W obecnej też deklarował, tzn. dokładnie to analog bufa. Czytałem dokładnie zanim zamówiłem.

Jeszcze a propo mocy, chyba sam sobie odpowiem iz jest to dość "lekka" pochodna fenta. Albo Vendor zrobił maksymalnie bezpieczną rozcierkę. Albo jedno i drugie ;-)
  • 1765 / 217 / 0

CAS nr?
nie buf, tylko buff, wbrew pozorom to dodatkowe "f" to spora różnica
  • 2247 / 295 / 3

Nie mogę znaleźć numeru CAS.
Sprawdziłem wątek vendora wyszukiwarką i wspomina on o bu-fie, ale nie ma na myśli butyrofentanylu, a - hehe - analog.
  • 1765 / 217 / 0

Nie mogę znaleźć numeru CAS.
Sprawdziłem wątek vendora wyszukiwarką i wspomina on o bu-fie, ale nie ma na myśli butyrofentanylu, a - hehe - analog.
znacyz to moja hipoteza, bo bufa to nie sprzedawali z pewnością (jest nielegalny od dawna) - a vendor nie koniecznie musi być na tyle kumatym, aby rozróżniać buff od buf ;-)
  • 40 / 2 / 0

Moim skromnym zdaniem substancja subtelna i przyjemna w swoim dzialaniu. Czuć opiatowe rozluźnienie, lekki nodding ale do ogarnięcia. Raczej nie jest to ciężki kaliber ale podchodzilbym ostrożnie do tej substancji.. Póki co nie zauważyłem jakiegoś wielkiego ciśnienia na dopalanie. Palę w systemie popołudnie i wieczór a następnie dzień przerwy. Zauważyłem ciekawe zjawisko że ciężko się zasypia i noc jest mocno " rwana". Taki sen " nie sen".
  • 1822 / 277 / 2

Ja mam odwrotnie, bardzo dobrze po tym śpię a sen jest mocny...
  • 1627 / 145 / 1

Również mogę zadeklarować mocny sen. Z koleżanką :)
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata