Test przesiewowy na ślinę

Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Witam, jeśli założyłem temat w złym dziale to proszę usunąć albo przenieść w miejsce odpowiednie. Sprawa tyczy się testu przesiewowego na ślinę, otóż pewnego dnia w pracy tzn przed wejściem do pracy (brama zakładu) pracownik ochrony poprosił mnie abym wszedł z nim do „cieciowki” na wykonanie narkotestu wszedłem i wykonałem ten test i o zgrozo mój wynik wyszedł pozytywny THC, nie będę kłamał ze nigdy w życiu jointa nie paliłem ale to było wieki temu, na drugi dzień mój bezpośredni przełożony nakazał mi wstawienie się do działu bhp i wykonanie ponownie narkotestu tym razem okazało się ze jestem czysty dodam ze testy były robione na dwóch różnych sprzętach. Pierwszy był na DrugTest 3000 drugi na DrugTest5000, dodatkowo wykonałem badania moczu w laboratorium, również czysty. Przez kolejne 2tyg od całego zajścia przyszło pismo o zwolnieniu dyscyplinarnym. Myślicie ze jest szansa coś ugrać ? Myśle nad badaniem włosa, z tym ze pracownik katedry toksykologicznej poinformował mnie ze potrzebny jest przynajmniej 2cm włosa taki pech ze jestem łysy.. jakaś rada ? Sąd pracy? Ewentualnie jak to działa jeśli sąd widzi jeden narkotest i drugi ?

@JhonWayne, przeniesiono do działu o testach. taurinnn
Rejestracja: 2015
  • 18 / 1 / 0

Próbować zawsze możesz ale raczej nic nie ugrasz

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Policja zwraca Kalemu skonfiskowaną marihuanę

To chyba pierwszy taki przypadek w Polsce...
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Testy na obecność i tożsamość narkotyków”
Na czacie siedzi 1973 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość