Szkodliwośc efedryny

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

efedryna jest kardiotoksyczna(amfetamina jest milutka dla serca przy tym, masz większe szanse na zawał w przyszłości niż po innych stymulantach) ale za to nie uszkadza układu nerwowego ani mózgu.
Jednym słowem żryj potas i wal tylko jak musisz się pouczyć, schudnąć/potrenować.

Ciężko to cholerstwo zdobyć, nie rozumiem dlaczego przecież to takie przydatne cuś a nikt nie wykombinował jak to kołować. Albo się nie podzielił wiedzą.
  • 169 / 2 / 0

efka prowadzi do rozrostu miesnia sercowego. i z czasem do mozliwosci wsytąpienia zawału.
Ale .... brałem efkę kilka lat temu codziennie przez 3 mc. I żyję. ;)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wypalanie ponad 20 papierosów dziennie szkodzi widzeniu barwnemu

Wypalanie ponad 20 papierosów dziennie może prowadzić do uszkodzenia wzroku.
  • 3534 / 15 / 0

Jednym z pozytywów jest fakt,że pomaga utrzymać niski poziom cholesterolu
http://bigpaker.net/efedryna.htm
  • 40 / / 0

Coś mi.sie.stanie od małych dawek przez miesiac dwa? 2 tab dziennie
  • 40 / / 0

Jak dlugo (msc) utrzymuje sie dzialanie efe hamujace apetyt?? Znacie cos lepszego / nie uzależniającego?
  • 104 / 15 / 0

wiktor24 pisze:
Jak dlugo (msc) utrzymuje sie dzialanie efe hamujace apetyt?? Znacie cos lepszego / nie uzależniającego?
Efedryne bralem w wieku 17 lat, jeszcze zanim skusilem sie na przyjazn z wladkiem. Redukowalem fet wtedy takze moge odp na twoje pytanie bardzo dokladnie. Moja suplementacja miala trwac 2 miesiace , trwala okolo 45 dni, bo siostra wyjebala mi tabletki do kibla.

Tabletki byly profi, pewny apteczny towar, ladnie zapakowane w szklana fiolke. Nie wiem ile mialy mg, nie pamietam juz.

efedryna bardzo mi pomogla spalic fet, schudlem na samej efce 12 kg ( 6 tygodni) i po niej jeszcze 8 ( 6 kolejnych tygodni). Razem 20 kg w 3 miesiace.

Apetyt nie istnial przez pierwsze tygodnie, bardzo pomogla mi efedryna odzwyczaic sie od wpierdalania syfu. Bardzo malo jadlem, ogolnie warzywa i bialko dwa razy dziennie jak dalem rade. Po miesiacu zaczalem zauwazac tolerke, apetyt byl nadal bardzo stonowany , ze tak powiem.

Treningi byly zajebiste, lało sie jak ze świniaka. Po 3 miesiacach z tłusciocha mialem ladna sylwetke, bylem szczuply. Do dzis cwicze wiec nadal jestem ale wtedy to byl przelom wlasnie. Takze tak, efedryna bardzo znosi apetyt.

W kazdym razie oto moje dawkowanie :
1. 3 pierwsze dni - po pol tabletki z rana
2. Kolejne 4 dni - po pol tabletki dwa razy dziennie, rano i o 13-14 ( byl problem ze snem juz )
3. Kolejne 3 dni - cala tableta z rana i polowa o 13-14.
4. 4,5 tygodnia po 1 tabletce dwa razy dziennie, z rana i o 13-14. ( mialo byc 6,5 tyg ale siora wyjebala towar do kibla )

Trening byl 5-6 razy w tygodniu, rower, bieznia lub basen. Nie moglem na dupie wysiedziec.

Mialem schodzic z dawek po 7miu tygodniach ale jak napisalem, siostra wyjebala mi efke do sracza, twierdzac ze jestem agresywny przez to. Mialem niestety zwałe, ale przezylem. Mialem wrazenie przez dlugi okres czasu(ca. 2 tyg.) ze po kawie mi sie wlacza ta faza co na efce, mimo ze juz nie bralem.

Polecam grubasom lub osobom z nadwaga, jak macie dostep do apteki lub pewniaka. Bardzo milo wspominam.

Mam nadzieje ze pomoglem.
Pzdr

Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata