Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 2 / / 0
W Warszawie również jest drop in z pełną ofertą
zaprasza Fundacja prekursor
  • 223 / 30 / 0
Wiem, ze chujowo tak wybrzydzac, jak dajoo za darmo. Ale to jakiej jakosci w krk dają pompki to jest masakra. Tlok chodzi tak, ze trzeba go mlotkiem wbijac zeby strzala zaaplikowac. A tak to inicjatywa super. Raczej nie korzystam, bo jeszcze na szczescie stac mnie na sprzęt, ale wiele osob moze uchronic to od wielu chorób i problemów. I to jest skuteczna prewencja szkod, a nie więzienie Polsko, nauczysz sie wreszcie ???
"I że nie ma dróg bez przeszkód lecz o tym pewnie wiesz już
Wszystko wesoło jest jak obiad u teściów
I jak dostajesz wpierdol kopią od razu w sześciu.."

Comfortably Numb

wawi112 vol2.
  • 8103 / 911 / 0
Inicjatywa super, ale jeszcze wymaga dopracowania.Wielu narkomanów żyjących na ulicy zamiast pukać z jednej igły dziesięć osób to mogą iść do takiego punktu po nowe igły.
Zmniejszy to liczba zgonów oraz zarażeń chorobami.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych

Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.

[img]
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną

To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.

[img]
Marihuana warta ponad milion upchana w Dacii. Szybka akcja CBŚP pod Warszawą

Niepozorna czerwona Dacia, a w niej ponad 20 kg marihuany upchanej w trzy kartonowe pudła! Przesyłki warte ponad milion złotych nadane zostały kurierem z Królestwa Hiszpanii. Przez Polskę przewoził je 51-letni Polak. Został zatrzymany w szybkiej akcji CBŚP w podwarszawskich Jankach.