Suplementy na siłownię

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 815 / 51 / 3

Witam,

Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam (jak już takowy jest proszę scalić). Co dobrego na siłkę. Dostałem od kogoś kto nie potrzebuje ostatnio: acetybol, BCAA, kreatynę i HMB jak to brać i po ile proszę o porady.

Pzdr.
  • 1364 / 115 / 0

Obczaj se kanał na jutube : Warszawski koks

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Legalizacja marihuany powiązana ze wzrostem liczby śmiertelnych wypadków drogowych?

Naukowcy z australijskiego Monash University zauważyli korelację pomiędzy zalegalizowaniem rekreacyjnej marihuany a śmiertelnymi wypadkami drogowymi.
  • 702 / 51 / 0

kreatyna 5g z rana na pustawy żołądek i 5g 45min przed treningiem.
  • 12 / / 0

BCAA przed i po treningu dawkowanie zależne od masy ciała, kreatynę też najczęściej się bierze przed i po treningu a w nietrenigowe na czczo i między posiłkami lub przed snem
  • 333 / 20 / 0

Acetybol i hmb wysyp do kibla, bo do niczego innego to się nie nadaje, szczególnie hmb
  • 33 / 2 / 0

Biore rozne suple o 3 lat takze moge ci poradzic ze kreatyna 5 g 2x dziennie czyli lyzeczka od cukru ale tak maks 3 miechy chyba ze 5 g mozna caly czas... kreatyna troche wali po bebechach wiec staraj sie duzo pic tak 2 3 l dziennie bo mnie czasami nery bola... bcaa niby cos ostanio wyszlo ze nie dziala ale wedlug mnie wplywa troche na regeneracje 5g przed i po treningu jak masz smakowe to git a jak czyste to jest ochydne... hmb nie bralem bo to lipa podobno a ten acetybolon to nawet nie slyszalem jak chvesz to ci napisze jakie suple w ogole wart brac
  • 4341 / 426 / 0

19 listopada 2017Thermoc pisze:
kreatyna 5g z rana na pustawy żołądek i 5g 45min przed treningiem.
Insulina transportuje kreatyne.
Lykasz na pusty zoladek przy minimalnym poziomie insy
Jaki sens?
21 listopada 2017Luzak29 pisze:
Ja w tym siedzialem 8 lat.
Bcaa dziala!! Blokuje naplyw sero i dopy.
Blok sero opoznia zmeczenie, ale ma tez wiele innych zastosowan.

Kreatyna wysyca miesnie mozna lykac czesciej, ale duzo mniejsze ilosci i trzeba zadbac o nawodnienie.
  • 702 / 51 / 0

Napisałem pustawy, a nie pusty i chodziło mi o ten czas jak zjemy śniadanie i już sie strawi w większej części.
  • 4341 / 426 / 0

Jak pustawy?
Masz ograniczona mozliwosc przerobowa trifosforanu kreatyny.
Wrzucasz pol miarki po sniadaniu i pol po treningu- spokojnie starczy.

Kreatyna zatrzymuje wode i ulatwia jej wiazanie w miesniach plus podnosi stezenie ATP. Niedawno badano jej dzialanie neuroprotekcyjne i jako lek na kilka chorob neurodegeneracyjnych.

Reszta
https://nootropicsexpert.com/creatine/
  • 702 / 51 / 0

Stteetart czego jesteś taki trudny...

No pustawy co tutaj więcej tłumaczyć?

I przerobiłem branie kreatyny w chyba kazdej konfiguracji i głupotą jest brac kreatynę po treningu.
Zawsze krete bieżcie 45-1h PRZED treningiem, wtedy jest moc, skupienie i wszystko to co kreatyna ma dawać, konkret trening jednym słowem.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata