Sunifiram

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 612 Strona 1 z 62
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Czy ktoś próbował owego specyfiku? Bardzo obiecująca substancja, na chwilę obecną słabo przebadana na ludziach.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

Mechanizm działania bardzo ciekawie wygląda. Zastanawiam się, czy nie kupić na test. Z drugiej strony to tylko jeden z racematów.
Pewien student z Rosji wymienił go na 3 miejscu w jego ranking najlepszych nootropów:
1. cerebrolysin
2. semax
3. phenylpiracetam = sunifiram
Patrząc na wydajność/cena zdecydowanie bardziej opłaca się niż piracetam, tj. taniej wyjdzie suplementacja. Tylko tu konieczna jest "analityczna" waga do 1mg. A taka waga z tańszych chodzi po 60zł na e-bay i od 100 zł w Polsce. Przy takich ilościach też cięzko jest ufać takim wagom. Ja wychodzę z założenia, żeby ufać o rząd wielkości mniejczyli traktować wagę do 0,001 jako czułą do 0,01, ewentualnie 0,005. Może kiedyś przeprowadzę test porównawczy z typową wagą analityczną. (mały, choć ważny OT o wagach ;) ) <----- ; ) / kolj.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Polska jest jedynym krajem UE, w którym istnieje zakaz sprzedaży alkoholu na odległość

Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych opublikowało mapę, która obrazuje obecny stan prawny w Unii Europejskiej w odniesieniu do możliwości sprzedaży alkoholu na odległość. Tak, dobrze się domyślacie.
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Phenylpiracetam to nie sunifiram, aczkolwiek również dobry lek nootropowy. Cerebrolizyna nie powinna działać przy podaniu oralnym- jest mieszaniną peptydów i rozpadnie się w żołądku na nic nie warte aminokwasy. Poza tym ciężko stwierdzić czy ma działanie nootropowe- stymuluje różnicowanie komórek i to tyle. Na temat Semaxu na chwilę obecną ciężko coś konkretnego powiedzieć, bardzo mało informacji jest na jego temat ( albo nie znam dobrych źródeł) . A wracając do Sunifiramu to fajnie jakby ktoś go przetestował, bo może być nawet lepszy od noopeptu.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

Aj, mój błąd! jak mogłem przyrównać te 2 substancje... widoczenie kiedyś źle zanotowałem sobie. Patrząc (bardzo, bardzo) pobieżnie po mechaniźmie działania sunifiramu to rzeczywiście wygląda tak jakby działał jak piracetam + jeszcze coś, a mianowicie wpływa na wydzielanie Ach jak piracetam, ale jeszcze dodatkowo na wiązanie gly przez receptor NMDAR. Ale to czysta teoria... Jak narazie byłbym sceptyczny do tego środka, ze względu na brak badań na ludziach i przede wszystkim ze względu na trudność w odmierzaniu miligramowych dawek. Z drugiej strony... zakup 1g wystarczyłby na półtora roku codziennego brania. W porówaniu do piracetamu kalkuluje się i to bardzo. Do tego ten dodatkowy efekt... Poczytam trochę i jak na coś natrafię, to dam znać.
http://brainenhancingsupplements.com/sunifiram/
http://www.smarternootropics.com/sunifiram/
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Być może to jeszcze takie nieodkryte przez wszystkich NZT-48 :-p
Rejestracja: 2013
  • 4 / / 0

J-23 pisze:
Być może to jeszcze takie nieodkryte przez wszystkich NZT-48 :-p
Witam, mogę osobiście polecić, ntz to to nie jest ale efekt odczuwalny na początku jak jajbardziej, miałem podobnie z noopeptem na początku. Takie poczucie: o kurwa ale jestem mądry, wyluzowany :cheesy: Mam stresującą pracę a dodatkowo uczyłem się do mega ciężkiego egzaminu zawodowego związanego ze zdobyciem uprawnień. Pomogło zdecydowanie zwłaszcza w końcówce, kiedy już sił brakowało. Sam siebie zadziwiałem tą łatwością rozwiązywania problemów bez większego wysiłku. Ale znajomek mówił, że nie odczuł działania, więc jest to sprawa indywidualna.
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Mógłbyś to porównać do noopeptu ? W sensie czy poleciłbyś noopept czy sunifiram, czy ten drugi ma więcej działań ubocznych ( problemy ze snem, bóle brzucha czy też działanie na serce etc ). Czy efekty się utrzymują czy po jakimś czasie przestają być w ogóle odczuwalne. ? Jakie dawki stosowałeś ? Sunifiram wydaje się być lepszy, bo nie rozpada rozpada się w żołądku jak noopept, przez co powinien być lepiej przyswajalny.
Rejestracja: 2013
  • 4 / / 0

Ja po noopie miałem potwierdzony przez innych ubok w postaci wkurwu na ludzi wokoło, że są tacy mało bystrzy ;-) innych nie doznałem, pierwszy noop miałem ctd labs do ssania 10 mg tabsy. Wtedy było czuć ten efekt "wow" najmocniej, potem nic nie czułem niby ale brałem, nauka szła ale poszukiwałem efektu "wow", więc poleciał Modafinil ( bez rewelacji), megadawki noopa 200-300 mg e.d., a potem suni ...i znowu było "wow" przez chwilę. Teraz myślę że efekt mądrościowy utrzymuje się tylko nasza percepcja tego słabnie, zwykłe przyzwyczajenie. Dlatego poleca się cykle bo wtedy wiadomo po co sie to je. Po suni stałem się spokojniejszy, żadnych uboków. Po wyjebkach na proszkowych cytokolinach kupuję już tylko drogie tabletki na ebayu, sunifiram pod język pół tabsa. Jednocześnie zastrzegam że obie substancje działają subtelnie, mi napewno pomogły.
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Strasznie dziwny jest ten efekt wkurzania się na ludzi na noopepcie. Obecnie testuję właśnie noopept i efekty są dobre, ale przydałoby się coś mocniejszego. Z tego co piszesz to jedyną różnicą między tymi dwoma substancjami jest to że się nie wkurza bez powodu, a to zawsze coś.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

Po wyjebkach na proszkowych cytokolinach
rozwiń, bo nie czaje tego slangu ;P

ile razy dziennie brałeś te pół tabletki? 5mg, tak?
Posty: 612 Strona 1 z 62
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1066 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości