Sunifiram

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 612 Strona 52 z 62
Rejestracja: 2015
  • 167 / 14 / 0

Kilka tygodni temu zaopatrzyłęm sie w sunifiram. Próbowałem wykorzystać go do poprawy funkcji poznawczych. Kilka następujących po sobie podejść, choć przyniosło zauważalny efekt, to pozytywne jego aspekty niewiele przewyższały konsekwencje zastosowania placebo, nawet przy wysokich dawkach (powyżej 30 mg). Dieta, co oczywiste, w pełni uwzględniała zapotrzebowanie na poszczególne mikro- i makroskładniki w celu wykorzystania mechanizmu dodatniej modulacji allosterycznej receptora AMPA. Mankament stanowiło, co najwyżej, zródlo acetylocholiny (w moim pożywieniu pochodziła ona niemal wyłącznie z lecetyny zawartej w jajach, 7 dziennie, a jak wiemy, jej zdolność do przekraczania bariery krew-mózg jest ograniczona, czemu zdecydowanie łatwiej sprostać choćby Alphie-GPC).

Przełomem okazało się jednoczesne przyjęcie sunifiramu (około 17 mg) i kofeiny pochodzącej z zielonej herbaty. Po zastosowaniu wspomnianego połączenia zdolności kognitywne nie tylko zostały usprawnione, one wzniosły się na poziom, który wydawał się niemożliwy do osiągnięcia. Konieczny podkreślenia jest fakt, że opisanego stanu nie udało się uzyskać po zażyciu wyłącznie kofeiny, w szczególności zwiększenie dawki powyżej 400 mg powodowało nasilenie rozdrażnienia i szeregu innych skutków ubocznych, nie przynosząc poprawy w funkcjonowaniu umysłu. Co interesujące, wskazana powyżej kombinacja nie doprowadziła do tachykardii silniejszej niż pojawiąca się po samej kofeinie.
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0

Jakieś przeciwwskazania do łączenia suni z sulbutiamina? Sam sunifiram nie podbija skillsow społecznych i tęsknię za sulbutiamina, a że naczytalam się przestrog na tym poście to wolę nie łączyć bez konsultacji.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
Rejestracja: 2010
  • 379 / 3 / 0

Jak przyjmowany sunifiram najlepiej działa ? Czy przyjmować oralnie 30-40min przed pracą/nauką, czy może sniffem 10-15~min przed ? Czy też może brać go 3x dziennie razem z noopeptem,alpha-gpc i choliną czy też bezpośrednio przed nauką/pracą oral 30-40min przed lub sniff 10-15~ min przed ? Proszę o rade.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 26 / 0

W poniedziałek zamierzam zaopatrzyć się w ten lek, widzę że zbiera on prawie same pozytywne opinie znacznie powyżej efektu placebo. Będę próbować wszystkich dróg podania, poza i.v. oczywiście %-D
Spróbuję również łączyć z kofeiną bezwodną, oczywiście wszystko na podkładzie z choliny. RC nieco rozwaliły mi mózg i muszę się w końcu pozbierać... Niegdyś test mensy wykazywał u mnie IQ 120, teraz ten sam i wynik nieco ponad 90 :/ Nie mogę pozwolić by mój potencjał intelektualny zmarnował się przez dwa głupie ciągi na klefie...
Rejestracja: 2017
  • 5859 / 969 / 2

17 października 2018Morfineusz pisze:
Jak przyjmowany sunifiram najlepiej działa ? Czy przyjmować oralnie 30-40min przed pracą/nauką, czy może sniffem 10-15~min przed ? Czy też może brać go 3x dziennie razem z noopeptem,alpha-gpc i choliną czy też bezpośrednio przed nauką/pracą oral 30-40min przed lub sniff 10-15~ min przed ? Proszę o rade.
Podjezykowo lub w kapsulke.
Na poczatku pojawi sie lekka sennosc.
Fajne uczucie jak ona schodzi i moc rosnie %-D
20 października 2018Syropik pisze:
Niegdyś test mensy wykazywał u mnie IQ 120, teraz ten sam i wynik nieco ponad 90
Zacznij od piracetamu lub oxiracetamu z lecytyna.
Suni poczeka.

Zainwestuj w cos co mozna nazwac nootropem 1 rzutu.
Rejestracja: 2010
  • 379 / 3 / 0

Ktoś tu się wypowiedział, że dobrze suplementować sunifiram jonami sodu, potasu i wapnia - więc kupuje taki specyfik z tym i mam co do tego parę pytań:

1.Może ktoś wyjaśnić co ma sód, potas i wapń do działania mózgu oraz sunifiramu ? Aptekarka mi powiedziała, że to nie ma nic wspólnego z mózgiem... Proszę o wyjaśnienie.
2.Rozpuszczam to(bo kupuje plusze) w wodzie mineralnej, i na niektórych wodach jest napisane, że mają kationy i aniony paru minerałów m.i.n magnezu i sodu no i parę innych, a z nowu na niektórych np na cisowiance jest, że mają takie jony. A więc brać te z jonami czy te z kationami i anionami ? I jaka jest różnica ?
Rejestracja: 2017
  • 5859 / 969 / 2

Wez to wydrukuj pani aptekarze
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Receptor_AMPA

https://neuroexpert.org/wiki/sunifiram-dm-235/

Często określa się go jako “ampakina”, gdyż głównym kierunkiem jego działania jest modulacja receptorów glutaminergicznych, oznaczanych skrótem AMPA. Są to receptory jonotropowe, które wiążąc się z ligandem stają się przepuszczalne dla jonów sodowych, potasowych i wapniowych. AMPA są strukturami najliczniej występującymi w ośrodkowym układzie nerwowym, w związku z czym odpowiadają za wiele ważnych procesów. Ich modulacja skutkuje więc znacznym usprawnieniem przekaźnictwa pomiędzy neuronami.

Szkoda, ze kupujesz substancje nic o niej nie wiedzac.
Rejestracja: 2016
  • 687 / 44 / 0

Przeczytałem 20 pierwszych stron i dwie ostatnie, pytanie mam o formy podania - jak najlepiej go przyjmować? Obecnie daję podjęzykowo, ale widzę ludzie tutaj piszą o kapsułkach. Podanie doustne ma podobną wchłanialność?
Rejestracja: 2014
  • 3627 / 908 / 2

Podjęzykowo. Jak już musisz w kapsułkach, to uprzednio napij się jakiegoś oleju może być np. oliwa z oliwek.
Rejestracja: 2018
  • 2 / 1 / 0

Cześć.
Mam prośbę do bardziej doświadczonych użytkowników Sunifiramu - jak powinna wyglądać poprawna dieta podczas suplementacji?
O cholinie już wiem, zakupiłem właśnie cdp-choline, ponadto sód, potas i magnez - w to się dopiero zaopatrzę.
Co jeszcze jest potrzebne?
Chciałbym sobie ułożyć dietę względem tych wytycznych. Czytałem coś m. in. o tluszczach, które zawarte są w rybach tłustych, ale to odpada, bo nie jem mięsa. Czym się kierować przy wyborze jadłospisu?

●●●●○○○●●○●●○○○●●●●

Proszę o edytowanie powyższego posta.
Jak wychodzi miksowanie z metylofenidatem?
Można śmiało zarzucać, zmniejszyć dawkę, czy albo to albo to?
Mam tabletki instant release 20 mg.

/Scalono posty./ misspill
Posty: 612 Strona 52 z 62
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość