Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
Boloxxx pisze: No serce mi powoli przechodzi, myślę, że za 30 min będę zdatny do czegoś... Kurna ale ta "faza" była jak mówiliście gówniana, na początku za mocno serce, potem doszedł ból brzucha, teraz zaczęło mnie dopiero puszczać...
Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
rozjebać cie nie rozjebie jakoś masakrycznie ale dasz rady nie spac ;]
Ja se zajebalem 5 w ten sposob z rana i mialem checi do dzialania :-D
Tyle jeśli chodzi o wprowadzenie.
efedryna jest chujowa. pseudoefedryna w porównaniu do niej rządzi. Przeważnie stosowałem acatar jednak, nie sudafed. Nie wiem czemu, może dlatego, że moje imię zaczyna się na "a"? Chuj wie. W kązdym razie efedryny nie polecam, pikawa pod koniec napierdala jak szalona, ciężko usnąć, a całości towarzyszy dziwaczne samo[nie]poczucie. Pseudokibic już nie jest taki zły. 3 dropsy akatarowe co 5 godzin i się do sesji uczyć można. Natomiast metkat to już typowa faza dla ućpania się i czucia się fajnie. Ok, można na kocie różne rzeczy robić. Ale te jebane oczy :D pseudoefedryna nie jest tak zdradliwa i imo łagodniejszy jest po niej zjazd, nawet jak się wali w ciągach. Ciągi na pseudoefce są głupie ;] Jak ciągi na stymulantach w ogóle
Ok, można na kocie różne rzeczy robić. Ale te jebane oczy ]
Dokładnie.
Zgadzam się że jeśli wybierać coś z dwojga złego to już wolę pseudo. Mniejsze ciśnienie i większy kop ( to tylko moje odczucia) ;).
https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
Co do tussipectu to daje kopa bardziej fizycznego aniżeli umysłowego - można na siłowni spędzic 4 godziny jak nie więcej. Nie miej jednak na drugi dzień (osobiście) mam niezłe bóle brzucha no i masakryczne skoki ciśnień (nieraz mroczki przed oczami )
Zauważyłam też że istotny jest stosunek kofeiny do efedryny/pseudoefedryny .
No i wszystko jest dobre na pczatku, a potem niestety wyrabia się tolerka i jest kicha ;)
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a7ac0107-b742-413e-9afa-2053033c5ede/FB_IMG_1689941536668.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250425%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250425T090102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=8ff66e87e7321405a5eaaa74341c8011bb447eebe9fb567eff82c122fb1b7d5b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/3-446297.jpg)
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji
Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.