Sudafed czy Tussipect

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1850 / 24 / 0

oczywiscie ze pseudoefedryna dziala ale tylko brana z kawa (kofeina) ja lubie ta lekkosc na pseudo, stymulacja i pobudzenie tez jest niezle
Użytkownik nieaktywny
  • 83 / 1 / 0

Czy bezpieczniejszy dla żołądka jest Cirrus czy Sudafet?

Cirrus -> 1 tbl : dichlorowodorek cetirizyny 5 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 120 mg.
Sudafet -> 1 tbl : 60 mg chlorowodorku pseudoefedryny; w chuj substancji pomocniczych typu powidon, stearynian magnezu; skład otoczki: tlenek żelaza czerwony, hypromeloza, talk, makrogol 400, makrogol 8000.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

138 gramów marihuany znalazł na poddaszu 22-latka policyjny niuchacz

Włocławscy policjanci zatrzymali 22-latka, u którego na posesji zabezpieczyli ponad 138 gramów marihuany.
  • 6 / / 0

Cirrusa nie brałam. Sudafed owszem. Od kilku miesięcy, prawie codziennie. Ostatnio po 8-10 tabletek dziennie. Ja żadnych dolegliwości żołądkowych nie mam, dlatego jest mi wierny od tych kilku miechów :)
A co do ogólnego działania- mogę nic nie jeśc cały dzień, po prostu w ogóle nie odczuwam głodu ani ochoty na nic. No i dzięki pseudoefedrynie jestem w stanie życ w ciągu dnia, jak nie śpię całą noc, kolejną noc 2 h, kolejną 4 h, znowu bezsenna noc, to wyobraźcie sobie jakbym łaziła po szkole prawie nie śpiąc, jak jakieś zombie :P A tak to nikt się nie łapie, że coś jest nie tak. Często w sumie doprawiam sudafed kofeiną w tabletkach, też żeby byc przytomna no i wzmocnic działanie pseudoefy. Jedyne co, to łapy mi się telepią, czasem tak, że aż mi pisac ciężko, no ale jest to do ogarnięcia. I serducho wali, ale nie sprawia mi to jakoś bardzo dyskomfortu, chyba że na wuefie, no wtedy jest słabo.
Użytkownik nieaktywny
  • 83 / 1 / 0

Cirrus ma dwukrotnie większą dawkę pseudoefedryny, ostatnio dobrze wspominam noc na tym leku, a Ty młoda nie przesadzasz? :moody:

Będąc tydzień na pe + kofeina (na ból głowy kwas acetylosalicylowy dorzucałam o poranku) i czułam się jak zaawansowany przypadek zombie. + bo jeść się nie chce %-D
  • 1037 / 6 / 0

Nie rozumiem, po co marnować tyle forsy na p-efke. Nie dość, że zwykła efka jest efektywniejsza, to jeszcze sporo taniej wychodzi... :retarded:
Chyba że aż tak boicie się wysyłki z zagranicy, no ale to już zakrawałoby na paranoję :P
  • 121 / / 0

Nie którzy mogą nie lubić zamawiać, albo się właśnie po prostu boją ;p
czy tolerka z pseudo wpływa na efke?
Użytkownik nieaktywny
  • 402 / / 0

Nie ma się co bać... Suplementy z zagranicy to nie przestępstwo, a to, że są u nas nielegalne... oj, nie bierze się przecież w tonach tej efedryny.

Ciekawe pytanie z tą tolerancją.
Wg mnie w dużym stopniu wpływa :) tolerancja na pseudoefedrynę wytwarza się analogicznie do tolerancji na efedrynę. wiadomo, to jeszcze o niczym nie świadczy, ale nie ma się co czarować - pseudoefedryna to pochodna efedryny, więc tolerancja jakaś niestety będzie.
  • 1037 / 6 / 0

Ale się dzisiaj zrobiłem w balona... Kupiłem Tussipect syrop, bo nie wiedziałem że są tabletki, a wychodzi na to, że nie dość że przepłaciłem, to jeszcze syrop ma mniej efedryny w sobie. What a bummer...
  • 1850 / 24 / 0

neoafrin jest tanie i ma 120mg na tabsa tylko trzeba go porzadnie rozgryzc i popic kawa, najlepiej 2-3tab popite kawa :)
  • 520 / 31 / 0

Najlepszy przelicznik jest dla Tussi, 15zł i cala butla.
Zjadlem 20 min temu butle to juz czuje ze jest fchuj dobrze :D
Btw co myslicie nt. wypicia 2 butli tussi, mozna sie przekrecic?
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata