Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1174 / 19 / 15
W naszym dziale utrzymuje się tendencja do wrzucania praktycznie wszelkich pytań i dywagacji do działu ogólnego i knajpy. Aby ułatwić Wam wybranie odpowiedniego wątku i docelowo uprościć wyszukiwanie interesujących nas (a szczególnie świeżaków) informacji, niniejszym powstaje...

Spis treści

FAQ - najczęściej zadawane pytania. Temat niebawem zostanie poszerzony o nowe wiadomości. Upewnij się, że znasz treść tego opracowania, nim zadasz jakiekolwiek pytanie!

Tematy ogólne: GBL w życiu codziennym: O GBL jako związku chemicznym: Tematy dotyczące uzależnienia i odstawienia: Tematyka wpływu GBL na zdrowie: Interakcje GBL z innymi substancjami: Tematyka techniczna co do przyjmowania: O samym GHB i innych podobnych związkach: Inne: Uwagi co do spisu treści proszę kierować do mnie (PW) lub zgłaszać w knajpie.

Poprawka nazwy tematu dot. popularności. mrstothet.
Poprawka nazwy tematu dot. sposobów odstawiania. mrstothet.
Uwaga! Użytkownik WaWe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.

[img]
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku

Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.