Smaki papierów

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 116 / / 0

Podobnie w moim odczuciu smakowały lubelskie shivy i hofmanny z zeszłego roku, ale porównania nie mam, bo to jedyne kartony jakie jadłem. Jeśli te Twoje były koloru niebieskiego to shivy, jeśli to coś w tym typie http://www.blotterart.net/albums/Blotte ... e_2000.jpg to oczywiście hofmann. Co do shiv było wiele dywagacji i wątpliwości, w końcu nie wiadomo czy to rzeczywiście LSD, natomiast w przypadku roweru większość ludzi opowiada się za małą dawką LSD. Nie sądzę, żebyś miał takie jazdy po jednej sztuce w/w, chyba że zjadłeś więcej.
Jeśli nie miałeś żadnego z nich, to niestety nie pomogę ;) Ale najważniejsze, że się podobało. Przecież o to chodzi!
  • 6 / / 0

Hoffmany to nie były, bo już miałem z nimi przyjemność obcować. Jest za to bardzo prawdopodobne, że to były shivy! Znalazłem takie oto zdjęcie, nie wiem czy to o tych shivach mówisz ale te moje kartony były bardzo podobne jak nie identyczne. http://crucifytheego.tumblr.com/post/929428663/i-3-blotter-art. A co do jazdy to była bez wątpienia wybitnie kwaśna i cholernie mocna i to po jednej sztuce na głowę :) Chyba takiej już bym nie chciał. Ciut słabiej nastepnym razem ;p Pozdro!

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Gdy odsprzedawca narkotyków rezygnuje i chce sprzedać swój biznes...

Sprzedaż firmy na pewno będzie wyzwaniem. Możesz sobie wyobrazić, że grono potencjalnych nabywców jest bardzo wąskie! Zresztą chodzi też o to, że nie chcę, aby biznes przejął po mnie jakiś osioł...
  • 116 / / 0

No to miałeś farta, bo trafiłeś na coś zupełnie innego. Nie mogę teraz nigdzie znaleźć img blottera z lubelskimi shivami, ale był inny, przynajmniej z tego co pamiętam. W każdym razie, gratulacje :)
  • 79 / / 0

teraz to chyba kwasy nawet wylizują pewnie jak bralem to po polowce bylo extra super fajnie a tu czytam ze po jednym przecietnie chyba ze co dzien bierzesz a co do smaku to pamietam ze taki bez smaku smak nijaki mialy:P
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0

Metaliczny, tak go zwali.
  • 64 / / 0

Siema!Dawno mnie tu nie było :D
Otóż.. Słoneczny papierek poszedł na język i poczułem od razu specyficzny mocny smak ..
:finger: Co może być na tym kwadracie ? Nie produkowane w polsce
  • 229 / 8 / 9

Ale powiedziałeś. "Mocny" - to już wiemy o tym papierku wszystko.

Opisz efekty, smak dokładniej, wymiary papierka, czas działania.
  • 76 / / 0

Jeśli język ci zdrętwiał, to prawie na pewno jakiś NBOMe.
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

Trochę odkopałem temat, po 3 latach, więc nieźle :D

Ale mam pytanie, a ten temat jest najlepszy. Papier z 1P-LSD nie ma żadnego smaku, od taki bezsmakowy karton. Jednak ALD-52 ma dość mocno gorzki smak. Po samym smaku byłbym w stanie rozróżnić te dwie substancje. Też tak macie?
  • 559 / 22 / 0

Ani to ani to nie powinno mieć żadnego smaku
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata