Sinicuichi (Heimia Salicifolia)

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1205 / 17 / 0

Myślę, że nie wpłynie znacząco na efekty Heimii jak i mj. Nawet lepiej, mięśnie będą bardziej rozluźnione i na bank żadnych "psychoz" ;)
Ja często łączę benzo + jakieś palenie. Dziś walnąłem 3mg fenazepamu %-D kilka godzin temu, teraz jaram sobie kompozycje 3 od SS + właśnie Heimię x15. Dopije litr cydru i pewnie pięknie będę spał :D

EDIT: Sorki, dopiero teraz zauważyłem, dziękówka za kocią łapkę :heart:

EDIT2: @down - z offtopami to trza uważać, wczoraj zarobiłem warna w "knajpie benzo" z uzasadnieniem - post nic nie wnosi do dyskusji lol ;) TROLOLOLO.
Ostatnio zmieniony 26 października 2014 przez 420alldaylong, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1359 / 44 / 0

To fakt, w sumie głupie pytanie, trawka pod wpływem eti jest znacznie lepsza niż solo, zero lęków itd. a marihuanowy sposób myślenia zachowany ;)
No to ładnie 420, nie wątpię, że po takim miksie będziesz dobrze spał %-D mam nadzieję, że nikt nie zepnie dupki o taki mały off-top :)

Edit: @up wydaje mi się, że magicznego ogrodu tak dobrze nie pilnujo ;]

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Niemal połowa Kanadyjczyków wciąż kupuje marihuanę na czarnym rynku

Prawie połowa kanadyjskich konsumentów marihuany dokonuje zakupów na nielegalnym rynku, wynika badania National Cannabis Survey opublikowanego w czwartek (15 sierpnia) przez Statistics Canada.
  • 1205 / 17 / 0

Dzień dobry :D

Moje wczorajsze badania przebiegły wyśmienicie lecz rzeczywiście (po spaleniu ok 1g ekstraktu Heimii x15) dzisiaj bolą mnie trochę mięśnie. Tak jakby zakwasy. Ale nie jestem tego w 100% pewien bo w niedziele dużo się ruszałem i grałem w tenisa stołowego jakieś 3 godziny. A może to połączenie tego wszystkiego dało mi dziś taki nieprzyjemny acz delikatny ból mięśni.

W każdym bądź razie co do ekstrakcji Sinicuichi znalazłem na erowidzie taki tekst (ekstrakcja wodna - po ang):
Spoiler:
Czyli dzięki tej wodnej ekstrakcji otrzymujemy "lepki, podobny do przypalonego cukru, klejący się proch" (jeśli dobrze zrozumiałem) i znam taką formę ekstraktu Heimii.

Teraz niech mi ktoś powie jak przeprowadzić ekstrakcję Sinicuichi alkoholem?
  • 1359 / 44 / 0

Dzień dobry :-)
Ja chciałem tylko powiedzieć, że mj + Heimia (okej, + alko i etizolam) to naprawdę ciekawe połączenie, warto przetestować, przyjemny chill i świetny odbiór dźwięków :)

Edit: 420 sprawdź mejla ;)
  • 2 / / 0

Kiedyś robiłem taki ekstrakt , najpierw zrobiłem sobie herbatkę, ale nawet łyka nie przełknąłem, takie to cholerstwo gorzkie :D , z 15g suszu wyszła mi mała czarna grudka, ale efekty niestety bardzo delikatne :/
  • 1 / / 0

Czy w świetle prawa dozwolony jest handel sadzonkami Sinicuichi ?
  • 1527 / 15 / 0

Tak. Prawdopodobnie musisz odprowadzać podatek od wzbogacenia czy coś :P. Rośliny nie ma w wykazie, susz jest dostępny w sklepach.
  • 2719 / 325 / 0

Przypalona lufka z tytoniem - coś czuć, taki lekki mjtowy klimat :), dopalę jeszcze kompozycje aby fajnie się wkomponowało (kompozycja - nie wiem jaka bo otrzymałem w gratisie).

@
tak kilka buszków kompozycji doprawiło już pod spoko mjclimate - sfera mentalna i muzyka zdecydowanie inna.
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / / 0

Testowałem ekstrakt x15 i jestem zaskoczony, sam działa dość energetycznie i nie zamula, poprawia nastrój w dziwnie psychodeliczny sposób, przy większych dawkach pozwala odpłynąć myślom daleko :D
Zarejestrowałem lekkie CEV-y . Zdecydowanie najlepiej wypada w mixie z 2v2 , czasami jest aż za mocno - silne CEV-y i słabsze bo słabsze ale jednak OEV-y.
Polecam każdemu fanowi etnobotaniki :D
  • 46 / 1 / 0

Jak ma się ekstrakt x10 do x15? W ofercie zniknął jakiś czas temu, a ja zawsze zakupywałem x15.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata