Ruchoma półka.

...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.

Moderator: Konopia

hmm

• 262 / / 0

ja wlasnie mam ruchoma dolna polke, lecz widze jedna wade. na poczatku gdy roslinki maja ok 3-4 cm (jak u mnie) to szafka jest skrocona prze dolna ruchoma polke, co powoduje ze swietlowki emituja tyle ciepla, ze temperatura jest za wysoka (gdyz nie ma miejsca gdzie sie rozejsc). ale jest i plus - mniej miejsca - mniejsza objetosc szafki - mniejsze zapotrzebowanie na swiatlo (tak prynajmiej mi sie wydaje)

co o tym wy sadzicie???????

• 44 / / 0

kruczy pisze:
ja wlasnie mam ruchoma dolna polke, lecz widze jedna wade. na poczatku gdy roslinki maja ok 3-4 cm (jak u mnie) to szafka jest skrocona prze dolna ruchoma polke, co powoduje ze swietlowki emituja tyle ciepla, ze temperatura jest za wysoka (gdyz nie ma miejsca gdzie sie rozejsc). ale jest i plus - mniej miejsca - mniejsza objetosc szafki - mniejsze zapotrzebowanie na swiatlo (tak prynajmiej mi sie wydaje)

co o tym wy sadzicie???????
Nie.Liczy się powierzchnia ,a nie objętość

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Hangxiety: Coraz więcej ludzi rezygnuje z alkoholu, bo... (Prawdopodobnie też tego doświadczyłaś)

To doskonale znane większości ludzi uczucie stresu i zażenowania, a także niepokoju określane mianem “hangxiety”. Jest to połączenie słów “hangover” (kac) oraz “anxiety” (niepokój).

Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

Kołeczki sa bardzo fajne i wytrzymale i nie sprzeczac sie !!! Zrobcie w polce dziury i bedzie ok.

• 910 / 2 / 0

w castoramie sa za 2,40 zł haczyki 4szt w woreczku w kształcie "S".
to by było dobre, takie haczyki na sufice powkrecać, a lampy powećić na długich drutach (nie wiem jak to inaczej nazwać, wiecie te sznurki które prowadzą prąd, a nie kopia jak sie je chwyci). i te druty na których końach są lampy zahaczyć na haczyki, jakimś zwykłym sznurkiem przymocować aby przypadkiem sie nie poluzowało i odpadło i było by to dobre...

edit: kabel! %-D
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2008 przez Pan Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Młody technik”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata