Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
2. Mam zapierdol na uczelni
3. Obowiązki
4. Mało mnie w domu
5. Postanowiłem zrobiłem mały ordnung w tym co napisałem, obecna resocjalizacja wyglądu forum skłania mnie do kolejnych poprawek
6. Wszelkie sugestie wciąż mile widziane, jak w tym wątku tak i przez pm, choć w tymże wątku widziane milej
Poza tym rozne fene maja rozna rozpuszczalnosc, wiec trzebaby wypisac wszystkie, albo przynajmniej te popularniejsze. IMO szkoda zachodu
blueberry pisze: bez sensu taki faq odnosnie wszystkich substancji - moim zdaniem kazda powinna miec swoj wlasny.
sorki za OT
A zeby nie było OT mogę z chęcia sie przyłaczyć do tworzenia FAQ :) Tylko samemu mi sie nie chce.
Problem z fentanylem nas nie ominie i sami sobie z nim nie poradzimy…
Czy świadek może odmówić odpowiedzi na pytania w sprawie o narkotyki? Analiza art. 183 K.p.k.
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?
Legalna marihuana tylko w 10 holenderskich miastach od kwietnia 2025
Holandia, znana z liberalnego podejścia do marihuany, wkracza w nową erę regulacji. Już od kwietnia 2025 r. w 10 holenderskich miastach coffeeshopy będą mogły sprzedawać wyłącznie marihuanę pochodzącą od licencjonowanych producentów. To część szeroko zakrojonego eksperymentu, który ma przetestować możliwości stworzenia w pełni legalnego łańcucha produkcji i dystrybucji marihuany. Czy Holandia zakończy epokę polityki tolerancji i otworzy drzwi do pełnej legalizacji? Przyjrzyjmy się szczegółom.
Była wzorową uczennicą. Zrobiła coś strasznego. Jej rodzina jest załamana
Już nigdy nie zobaczy błękitu nieba, twarzy bliskich ani własnego odbicia w lustrze. To, co zrobiła 25-letnia Kaylee Muthart, na zawsze zmieniło jej życie. Pod wpływem halucynacji, które wywołały narkotyki, dokonała samookaleczenia w przerażający sposób, pozbawiając się wzroku. W tamtej chwili nie była sobą. Głos, który kazał jej działać, był wytworem urojeń. Teraz, choć żyje z konsekwencjami tej tragedii, walczy o jedno – aby jej historia była przestrogą dla innych.
Archeolodzy: barbarzyńscy wojownicy sprzed 1800 lat przed walką zażywali środki pobudzające
Barbarzyńscy wojownicy przed walką mogli zażywać środki pobudzające za pomocą przytwierdzonej do pasa łyżeczki - wykazały badania naukowców z UMCS w Lublinie. Dowodzą oni, że w starożytnej Europie istniała prężna gałąź gospodarki odpowiedzialna za produkcję i dostarczanie takich specyfików.