Pytania do FAQ

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 86 / / 0

Przydałyby się raczej konkretne tematy dotyczące poszczególnych substancji, o schemacie podobnym do tego z forum bluelight, gdzie zamieszczano by adresy zagranicznych źródeł (Schulgin, Erowid, wiadomości o przedawkowaniach), a do tego osobiste doświadczenia ze wzmiankowaną substancją. Również nie widzę potrzeby powielania tych informacji po polsku, chyba że miałoby to być konkretne opracowanie na użytek rodzimych mediów :) I tak dziwne, że nie zdelegalizowali jeszcze wszystkich substancji opisanych w PiHKAL i TihKAL jak leci :)

• 74 / / 0

dzieje się coś w tym temacie pilleater? ;>

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zagubiony bagaż z narkotykami i zatrzymanie czterech osób

Powiedzieć o tej historii, że jest skomplikowana, to jak nie powiedzieć nic...

• 5304 / 60 / 0

1. Nie jestem przyspawany do kompa
2. Mam zapierdol na uczelni
3. Obowiązki
4. Mało mnie w domu
5. Postanowiłem zrobiłem mały ordnung w tym co napisałem, obecna resocjalizacja wyglądu forum skłania mnie do kolejnych poprawek
6. Wszelkie sugestie wciąż mile widziane, jak w tym wątku tak i przez pm, choć w tymże wątku widziane milej

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

jeszcze do faq przydałoby się podać rozpuszczalność. na pewno w wodzie i alkoholu, a jakby sie komu chciało to może w jakimś acetonie czy innych syfach.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

FAQ, czyli najczesciej zadawane pytania, a nie kompedium wiedzy i kopia wikipedii.
Poza tym rozne fene maja rozna rozpuszczalnosc, wiec trzebaby wypisac wszystkie, albo przynajmniej te popularniejsze. IMO szkoda zachodu

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 3 / 0

Co z tym FAQ? Pomysł stoi w miejscu, czy jaki wał?

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Teraz zbliza sie sesja, a jak sie skonczy, to i FAQ sie dokonczy ;)

• 713 / 17 / 0

bez sensu taki faq odnosnie wszystkich substancji - moim zdaniem kazda powinna miec swoj wlasny.

• 666 / / 0

blueberry pisze:
bez sensu taki faq odnosnie wszystkich substancji - moim zdaniem kazda powinna miec swoj wlasny.
stary ale drazniacy jestes. skoro jestes taki sprytny i napiszesz o wszystkich, a jadles tylko 2ce to ELO. na chuj Ci o wszystkich jak i tak wiekszosci nigdy nie stestujesz bo i skad? o najbardziej popularnych i basta.

sorki za OT

• 1877 / 15 / 0

Slim wyprzedziles mnie bo miałem to samo napisać :D
A zeby nie było OT mogę z chęcia sie przyłaczyć do tworzenia FAQ :) Tylko samemu mi sie nie chce.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2010 przez opak, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata